Orphan Black Popis prvních tří epizod čtvrté řady

Popis prvních tří epizod čtvrté řady

Popis prvních tří epizod čtvrté řady

Názvy prvních epizod čtvrté řady sice ještě neznáme, BBC America ale měsíc před premiérou zveřejnila alespoň inofmace o tom, co nás v nejbližší době čeká.


6 0
15.3.2016

S04E01 – 14. dubna 2016 Těžce vybojovaný oddech pro Sarah po dvou měsících končí, když je její úkryt na Islandu napaden Neolucí. Opět je donucena uprchnout a postupně si začíná uvědomovat, že ať už její rodina uteče kamkoliv, nikdy to nebude dost daleko.

(Zdroj: BBC America)


S04E02 – 21. dubna 2016 Sarah se po neúspěšném útoku Neoluce na Islandu vrací domů, aby vystopovala prachavého spojence. Postupuje po malých krůčcích a daří se jí odhalit další plán Neoluce – implantaci nebezpečného technologického zařízení do jednotlivých pacientů. Všichni, které opustila, jsou k jejímu návratu obezřetní, protože nechtějí přijít o pocit normálnosti. Cosima se snaží vyrovnat se zmizením Delphine, Donnie a Alison zatím hostí těhotnou a stále hladovější Helenu. Felix, který se cítí jako outsider, se vydává na vlastní cestu za sebepoznáním.

(Zdroj: BBC America)

S04E03 – 28. dubna 2016 Sarah je v šoku z novinek, které obdržela od technika Neoluce, a zoufale shání další informace. Impulzivně se pustí za stopou vedoucí k trýznivému setkání, kvůli němuž musí vyhledat pomoc neochotného nového partnera. Paní S. se jí snaží pomoct a uzavírá spojenectví se starým nepřítelem. Rachel po návštěvě svého ošetřovatele přichází s náročným plánem na vlastní uzdravení, Helenu si zatím podezřelí návštěvníci spletou s paní Hendrixovou.

(Zdroj: BBC America)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.