Orphan Black Seznamte se s klony z Projektu Castor

Seznamte se s klony z Projektu Castor

Seznamte se s klony z Projektu Castor

Jak napověděl konec druhé série, už se nebudeme setkávat jen s ženskými klony, kterým propůjčila tvář Tatiana Maslany, ale také s klony mužskými, které hraje Ari Millen. Kolik mužů z Projektu Castor uvidíme a jakou sehrají ve třetí řadě roli? To se dozvíte v tomto článku.


6 0
4.3.2015

Mark Mark je divákům Orphan Black již dobře známý, protože se objevil už v několika dílech druhé série. Tehdy ale samozřejmě nikdo netušil, že se bude jednat o klon. Mark byl následovníkem náboženského fanatika Henrika Johanssena. Poté, co Helena zapálila statek, utekl Mark s Johanssenovou dcerou Gracie, do které se bláznivě zamiloval. Přesto se však jedná o jeden z mužských klonů, které vytvořila armáda. Nabízí se tedy otázka, kdo Mark ve skutečnosti je. Proč byl celou dobu s Johanssenem? A komu bude oddaný, když se teď zamiloval?

Rudy (zvaný Scarface) Rudy je tím klonem, se kterým se ve finále druhé série setkala Sarah a který jí podle traileru bude vyhrožovat. Tento často velmi brutální a vyšinutý klon z Projektu Castor se vyznačuje uhlazeným čírem a jizvou na tváři, díky které je ještě děsivější. Rudy byl už od útlého dětství vychováván pod nekompromisním dohledem armády a díky výcviku je zkušeným bojovníkem. Jeho urputná loajalita k bratrům klonům by se dala přirovnat k přesvědčení Sarah. Pokud je pod tlakem, dokáže být krutý a smrtící. Jak daleko bude ochoten zajít, aby ochránil ty, kterým přísahal?


Seth Seth je kníratý bratr z Projektu Castor, který není zrovna nejchytřejší. Ale to, co postrádá v oblasti inteligence, nahrazuje poslušností vůči svým nadřízeným a obdivem ke svému staršímu bratru Rudymu. Ten Sethovu oddanost často využívá, aby jím manipuloval a ovládal ho.

Miller S posledním mužským klonem jsme se již také setkali. Miller je voják s umělou nohou, který si zakládá na precizní práci a už nějakou dobu se neúčastní aktivních misí. Je zahořklý, ale loajální. Rozhodně nelituje sám sebe a raději se soustředí na získávání vyšších armádních hodností.

Zdroj animací: tumblr.com

Diskuze /6

zuzulik

No páni.

4.3.2015 | 20:24:02
Ojika

Achjo… Už Marka jsem opravdu v seriálu ráda neměla..

4.3.2015 | 21:05:10
Kimberlly

Veľmi sa teším! :)

5.3.2015 | 14:32:07
BloodyHell

ten herec sám o sobě vypadá jako klon :D ale na Rudyho se sakra těšim :)

6.3.2015 | 10:00:33
dzipri

Rudy mě láká nejvíc :) doufám, že bude aspon z poloviny tak dobrej magor jako Helena

18.3.2015 | 16:44:32
Amy37

Jsem divná, nebo vám Rudy taky přijde nějakým záhadným způsobem strašně sexy? :-D

1.4.2015 | 20:03:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.