Orphan Black Tatiana Maslany získala druhou nominaci na Emmy

Tatiana Maslany získala druhou nominaci na Emmy

Tatiana Maslany získala druhou nominaci na Emmy

Již podruhé byla Tatiana Maslany za svou práci na seriálu odměněna nominací na Emmy v kategorii Outstanding Lead Actress in a Drama Series.


11 0
16.7.2016

První nominaci za bezpočet rolí v Orphan Black získala Tatiana v loňském roce. Tehdy ale cenu za nejlepší herečku v hlavní roli získala Viola Davis za How to Get Away with Murder. Zda se Tatianě podaří nominaci proměnit, zjistíme v noci z 18. na 19. září. Zatím si můžete přečíst její oficiální vyjádření:

Je to pro nás skvělá zpráva. Přijde mi to jako kolektivní uznání pro celý seriál, protože je to kolektivní práce. Vím, že to říká každý, ale vážně bych to nedokázala bez týmu, který stojí za seriálem a za každou z našich postav. Je pro mě velká čest, že mohu být ve stejné kategorii jako Robin Wright. Jsem oněmělá úžasem a ráda bych řekla něco výmluvného a inteligentního, ale nevím. Celé je to vzrušující. Celý seriál je pro mě obrovský dar. Nedovedu si představit práci, která by mě mohla kreativně stimulovat ve větším rozsahu. Je to práce snů v té nejextrémnější podobě. Vždycky jsem milovala takové postavy, ale neměla jsem šanci si je zahrát. Teď jich v jednom seriálu hraju hned několik. A protože publikum v ty postavy věří, mohli jsme se s nimi vydat na tak dlouhou cestu. Je to totální sen. Přišla jsem na to, že neexistují limity – člověk nesmí svou kreativitu omezovat. Ať už hrajete jednu nebo více postav, neexistuje žádný limit pro ty jemné nuance, kterými je můžete odlišovat.


BBC America gratuluje Tatianě Maslany k nominaci na Emmy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.