Orphan Black Tatiana Maslany o postavě Beth

Tatiana Maslany o postavě Beth

Tatiana Maslany o postavě Beth

Sebevražda Beth Childs celý seriál odstartovala, v minulém díle jsme se s ní mohli koněčně seznámit trochu blíž. Co o Beth řekla sama Tatiana Maslany?

9 0
18.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

oskarka

Tatiana hraje opravdu výborně. A postava Beth nám osvětluje plno věcí, které byly zatím jen naznačeny nebo kterými si Sarah prošla v první sérii, když předstírala, že je Beth. Zatím nejvíc kuriózní byla scéna z posledního dílu minulé série, kdy se všechny žijící klony sešly u jednoho stolu na oslavě. Jak se nerada dívám do zákulisí natáčení s vysvětlováním triků, tak tady bych fakt ráda viděla, jak to dávali dohromady. Protože tam byla Sarah, Helena, Alison i Cosima :-).

#2 seekinangel
20.4.2016 | 21:22:38
seekinangel

#1 oskarka: Když si rozklikneš záložku Videa, měl by tam být článek Vizuální efekty ve třetí sérii, kde je to minimálně trochu vidět :D Jinak doporučuju kanál BBC America na Youtube, tam se určitě najde i něco víc :)

webmaster
21.4.2016 | 9:00:06
nerrti

Naprosto strhující epizoda, ve třetí řadě jsem si říkal, že Orphan black slábne, ale teď to našlápli nejlepším možným směrem: zpátky na začátek. Beth se ukazuje jako mnohem komplikovanější postava a její interakce s M.K. v den sebevraždy byla skvělá.

23.4.2016 | 13:35:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.