Přinášíme vám překlad šesté epizody nového seriálu Sense8. Titulky můžete stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí určitě epizodu Demons nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás přeložil @SheriffWhite.
Zdroj: Netflix
2 sezóny | Netflix | 50 minut
USA | 2015 | Ukončeno
2 sezóny
| Netflix
| 50 minut
Netflix
8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.
Obsazení:Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)
(více)
Diskuze /11
Darko009
juhuu diky!!
vojtamkv
Pecka. Jste nej! Díky :)
DarkDranik
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli titulky k 7 budou ještě dnes? :)
#4 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#3 DarkDranik: Dnes s největší pravděpodobností ne, teď pár dílu jedu sám, než se kluci vrátí, takže to trvá chvilku dýl, ale zítra kolem poledne budou na 100% :-)
DolphZiggler
Ale už by to možná chtělo ne ? :-D
#6 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#5 DolphZiggler: Kolem poledne je asi až za 40 minut :-P Samozřejmě vydání nijak extra nezdržuju, ale mám taky práci kolem jinejch věcí :-D
#7 DolphZigglerDolphZiggler
To máš stejný jako tvoje kolem .. to moje možná :-D Ale já jen zkouším :-D Velké díky. A osmičku k večeři jo ? :-D#6 SheriffWhite:
#8 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#7 DolphZiggler: Mám v úterý zkoušku a musím se taky ještě trochu učit, ale možná nějak kolem večera by to být mohlo :D :D :D
DolphZiggler
No vidíš to .. tak to je času.. Si to v pondělí v noci přečteš a v úterý budeš za hvězdu :-D
#10 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#9 DolphZiggler: Kdybych studoval v ČR a ne v Dánsku, tak jo, to bych okecal… ale tady potřebuju vědět, o čem to vůbec mluvím :-D
#11 DolphZigglerDolphZiggler
Tak to okecáš Dánsky :-D #10 SheriffWhite: