Zdroj: Netflix
Natáčení druhé sezóny seriálu Sense8 právě probíhá a každý fanoušek je natěšený, čeho se dočká. Nyní ale přinášíme spíše špatnou zprávu, protože herec Aml Ameen, který v první sezóně ztvárnil postavu Capheuse, byl přeobsazen.
Ve druhé sezóně herce Aml Ameena nahradí herec Toby Onwumere. Důvodem byly dle serveru Deadline.com, kde se zpráva objevila, neshody při pročítání scénáře mezi hercem a režisérkou Lanou Wachowskou.
S Ameenem se údajně natočilo několik epizod, zdali se ho v nich dočkáme nebo jestli budou scény přetočeny, není prozatím jasné.
(Herec Toby Onwumere, který nahradí Aml Ameena, Foto www.theatre.ucsd.edu)
Zdroj: Netflix
2 sezóny | Netflix | 50 minut
USA | 2015 | Ukončeno
2 sezóny
| Netflix
| 50 minut
Netflix
8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.
Obsazení:Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)
(více)
Diskuze /12
Lucifrid čestný člen redakce
Jako jasne, dam mu sanci. Ale nadsena z toho fakt nejsem, spis naopak :(
Kimberlly
Capheusa som milovala. A nový herec sa mi nepáči! :(
Kamylko
Ach jaj :(, novy herec mi nie je zrovna 2× sympaticky, ten povodny bol super, ale dam tomu sancu, kedze 1.seria bola velmi dobra, uvidime …
Standule
No, tak seriál určitě budu dále sledovat, přece se jen nenechám ochudit o tak skvělý seriál díky přeobsazení herce, ale nadšený z této změny fakt nejsem, Herec je už od pohledu nesympatický, ale třeba překvapí.
jardinero89
Tenhle seriál je 100% o postavách a lidech, tohleto je fakt špatná zpráva :(
Aprok
Bych trefil toho režiséra :D teda kdyby se nenechal předělat :D :D
pozitkar
Je to škoda, Aml Ameen byl takový zoufalý typ a na tu roli pasoval. Toby Onwumere vypadá spíš na gangstera :-(
Angi
Taky mi teypově nesedí a budu AA postrádat. Nicméně po pauze mezi sériemi mi to možná až tak nepříjde, už si ani všech osm snad nevybavím.
Anillion
To nepotěší…
tomasmachalekkkk
Tak to je velká škoda Ale koukat určitě budu
aslavey
Nejsympatičtější boreček? To teda vůbec není hezká zpráva.
LindaPinda
Je vtipný, jak podle jedný fotky všichni ví, že to není dobrý. Mě to je jedno (asi neměl AA moc diskutovat s režisérkou), štvalo by mě spíš přeobsazení Wolfganga nebo Lita. Těším se na další sezónu.