Netflix reaguje na pobouření fanoušků, Sense8 je stále zrušen

Netflix reaguje na pobouření fanoušků, Sense8 je stále zrušen Zdroj: Netflix

Od zrušení seriálu neuběhly ani dva týdny a fanoušci stihli vytvořit několik peticí a různých způsobů, jak dát Netflixu vědět, že nejsou spokojeni se zrušením seriálu Sense8. V každém fandovi po celou dobu plál plamínek naděje, ten však Netflix nyní uhasil.

4 43 11.6.2017 kaailik

Fanoušci začínali být v posledních dnech opravdu vytočeni, protože i přes veškerou snahu přivést seriál zpět, se jim nedostalo vůbec žádného vyjádření od Netflixu. To se ovšem nyní změnilo a my víme, že naděje zhasla.

Naše Sense8 rodino… Viděli jsme vaše petice. Viděli jsme vaše zprávy. Víme, že chcete Sense8 obnovit a my bychom si přáli, abychom pro vás mohli Sense8 přivést zpět. Snažili jsme se v Netflixu vymyslet, jak zařídit, ať to pokračuje, ale bohužel nemůžeme. Děkujeme za sledování a doufáme, že se budete držet svého clusteru po celém světě.

Dalších narozenin se už nedočkáme. Foto: Netflix

Důvodem zrušení jsou prostě vysoké náklady a malá sledovanost. Po tomto ohlášení Netflixu se ještě na www.twitterlong.com vyjádřil herec Brian J. Smith, který na úplném začátku fanoušky vyzval k tomu, aby se ozvali. Ve svém článku děkuje všem lidem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na pokusu o obnovení Sense8.

Prosím, berte na vědomí, že váš boj a všechno snažení pro záchranu něčeho, co milujete, zůstane „finální" sezónou Sense8. Dali jste seriálu konec, jaký si zasloužil. I když ten boj nemá šťastný konec, něco znamená. Nikdy toho nelitujte.

Finanční náklady seriálu činily v druhé sezóně 9 milionů dolarů za epizodu, jedná se tak opravdu o nákladný seriál, na Netflix možná až příliš. Fanoušci to nicméně nevzdávají ani po téhle zprávě a hledají někoho, kdo by seriál mohl za Netflix dokončit. Co myslíte vy, umírá naděje poslední, nebo v tomto případě již zemřela?

Diskuze /16

2 hodinový film na zakončenie by ich podla mňa nestál ani 9 mil. kedže zredukovali lokácie na jednu… nechápem prečo nemôžu spraviť takýto kompromis…

#2 Kimberlly

#1 amaluna: Presne o tom hovorím. :/ Aspoň to – solídne zakončenie!

Nevím, jestli se na tu druhou řadu vůbec dívat za těchto kre*énských podmínek. Jak moc nasráníhodný cliffhanger/ne­ukončení to má (od 1 do 10… Desítka je na skok z okna)?

#4 Adys888

#3 Kafka Tamura: 9.. fakt epickej cliffhanger s tím že očekáváš že 3. série bude poslední a oni udělají tohle..

Rád bych viděl vyúčtování, co stojí těch 9 000 000 dolarů za jeden díl.

#8 Adys888

Má to brutální neukončení, dávám tak 9,5. To na to nemysleli dřív, když to je tak nákladný a takhle zajebou ten „konec“?

Ať jde Netflix do prd**e. Nevím, jak to funguje, ale doufám, že si to převezme nějaká stanice aspoň na ten speciál, jakkoliv nereálně to může znít.

#5 Angi: no když natáčíš na 16ti různých místech tak to celkem stojí dost.. zablokovat 40 ulic v Jižní Korei je drahý.. + technika atd atd.. a když musíš točit všechno 3–5× protože se z Willa stane Wolfgang a pak Van Damn a pak Riley tak to je taky drahý.. ale poslední díl 2. série ukázal, že by mohli být spolu a tak by to mělo stát míň.. bohužel Netflix si postavil hlavu..

Mě by jen zajímalo, co si mám představit pod pojmem „nízká sledovanost“ … Možná nejsem typický divák, ale pokud první série jakéhokoliv seriálu dává jistý průměr, kolik lidí to bude sledovat i v další sezóně a náklady na seriál byly vysoké už od začátku, nebo na to někdo ve vedení Netflixu zapomněl ?! Takové rozhodnutí jsem dokázal ještě pochopit v případě HBO u seriálu Vinyl, který taky, stejně jako Sense8 nebyl úplně pro „běžného“ diváka a byl ukončen první sérií, navíc nebyl ukončen tak nasrání-hodným způsobem jako Sense8 …

Právě jsem dokoukala druhou řadu a chce se mi z toho brečet. Tak parádně to skončilo, třetí série by byla epická…

Místo dvojhodinového speciálu, který byl odvysílán 23.12.2016 si mohli tvůrci nechat prostředky a natočit spíš dvojhodinový závěr, který v případě zrušení seriálu mohli odvysílat o Vánocích tohoto roku …

Jeden z mých nejoblíbenějších, bohužel asi opravdu konečná. Tady se nejspíš zázraku nedočkáme.

po 2. serii zůstává seriál jasně otevřený pro další pokračovaní – když se objevila první ukázka sense8 1.serie tk mi bylo od začátku jasné že tento brzký konec přijde ( vždyt je to opravdu finanční nákladný serál, ale za to opravdu kvalitní) věřím že se doškáme pokračování

Hlavně že budou dávat od nové sezony Star trek a na to peníze jsou. Přitom to bude mnohem dražší seriál.

#15 Lynth: Zrovna to sem jdu s radostí oznámit, no každopádně paráda!!! :-) :-D

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Osmý smysl

94/100 297×

Drama Mysteriózní Sci-fi

USA | 2015 | Ukončeno

2 sezóny | Netflix | 50 minut

Netflix

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Osmý smysl
(Sense8)

94/100 297×

DramaMysteriózníSci-fi

USA | 2015 | Ukončeno
2 sezóny | Netflix | 50 minut
Netflix

8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.

Obsazení:

Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)

(více)
Osmý smysl (Sense8)
netflix