Zdroj: Netflix
O víkendu proběhl Comic-Con, na kterém se objevil i spolutvůrce seriálu Sense8, J. Michael Straczynski. Ten fanouškům bohužel nepřinesl dobrou zprávu. O budoucnosti seriálu není prozatím jasno.
J. Michael Straczynski už dříve prozradil, že spolu s Wachovskými mají v plánu pět sezón. První je oficiálně za námi, jak to tedy vypadá s druhou?
Nemáme žádné zprávy ohledně toho, zdali seriál bude obnoven pro druhou sezónu. Ale zjistíme to do dvou týdnů.
Dále dodal, že v případě neúspěchu nemají žádný plán B. Proto pevně věří, že seriál bude stanicí Netflix obnoven. Doufejme tedy také.
Zdroj: Netflix
2 sezóny | Netflix | 50 minut
USA | 2015 | Ukončeno
2 sezóny
| Netflix
| 50 minut
Netflix
8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.
Obsazení:Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)
(více)
Diskuze /10
Kamylko
toto mi nerobte, pre mna Sense8 jedna z najlepsich serialovych noviniek za posledne 2–3roky. DUfam, ze potvrdia 2.seriu :(
Gogina
Tato seriálová novinka patří mezi moje nejoblíbenější. Hodně by mě mrzelo, kdyby Sense8 ukončili. :(
XannaX
Ja tiež dúfam, že Sense8 obnovia. Pre mňa je to tiež jedna z naj noviniek tohto roku. Navyše je tam toho ešte toľko, čo nebolo objasnené. Proste to musí pokračovať.
Erzik redaktor
Poslednich par let zaziva TV boom. Ale vse jednou konci… Zacinam mit dojem, ze jestli minimalne me osobne neco odradi od sledovani TV tvorby tak to bude prave tohle. Kazdy rok vznika vice a vice serialu, nejde to ani sledovat, ale hlavne spousta opravdovych hlouposti dostava dalsi a dalsi serie a nemalo kvalitnich del se proste nedocka pokracovani a jsou zruseny, to je hodne demotivujici. Sense8 jsme s pritelkyni dali za vikend, opravdu nas to nadchlo a chceme videt jak to bude dal!
DolphZiggler
Já si naopak myslím že v nejlepším je dobré přestat. Samo sebou se pokračování nebráním ale pokud žádné nebude tak to bude kvalita s perfektním zakončením a takovým věcem nejde nefandit
Natsu
Že by se opakoval Firefly?
Darmody
Chci vidět Riley i další rok=(
#9 Aprokvojtamkv
Taky doufám v 2 řadu. Prostě ji chci! :)
Aprok
#7 Darmody: taky sem se zabouch :D tenhle seriál je fakt boží !!
Romix01
Spoustu sil mě stálo se po prvním, pro mě hodně slabém a nudném, díle dokopat k těm dalším. Nakonec jsem to zvládl a zbytek série si užil. Tak ať je ani nenapadne myšlenka, že by to neobnovili! :D