Zdroj: Netflix
Seriál Sense8, který streamovací stanice Netflix chvíli po vydání druhé sezóny zrušila, se dočká zakončení v podobě dvouhodinového speciálu. Znamená to, že se tedy dočkáme řádného zakončení, za které fanoušci poslední týdny neúprosně bojovali.
Poslední článek jsme zakončili otázkou, zdali existuje ještě nějaká naděje, a zdá se, že přeci jen ano. Lana Wachowski, tvůrkyně seriálu, fanouškům napsala dopis, v němž popisuje celou situaci po zrušení seriálu, kdy měla deprese a celou situaci nezvládala dobře. Nakonec ale Lana oznamuje, že díky všem reakcím se s Netflixem podařilo domluvit dvouhodinový speciál, kterého se dočkáme již příští rok.
(Lana dopis nezačíná příliš vesele, avšak postupně se dostaneme k úžasné zprávě o obnovení.)
Co na zprávu říkáte? Škoda, že neuvidíme třetí sezónu, ale aspoň se dočkáme důstojného zakončení, které si Sense8 nepochybně zaslouží a do kterého Lana a celý štáb jistě vloží maximum.
Zdroj: Netflix
2 sezóny | Netflix | 50 minut
USA | 2015 | Ukončeno
2 sezóny
| Netflix
| 50 minut
Netflix
8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.
Obsazení:Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)
(více)
Diskuze /32
Lucifrid čestný člen redakce
Huráááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SaDiablo
Když jsem to četla prvně, nevěřila jsem. <3 Paráda. :) „After that… you never know.“ <3
Blahar
Mám neskutečnou radost! Nehorázně dobrej pocit z toho, jak jsme to společně dokázali přivést zpět! :)
MrCrow
Oh Yes!
Zetha
YES!!!
solar anus
No proto!
Kimberlly
I take everything I'm feeling, everything that matters to me… I push all of it into my fist, and I fight for it. — to sme boli my! A vyhrali sme. Aspoň niekedy. ;)
Fifinka89
Mám velkou radost. Petice vyhráli… <3
kaailik webmaster
Minule jsem si říkal, že je konec, ale někde v koutu duše furt plála naděje… ještě že tak :D Skvělá zpráva!
#14 KevSpaValada06 čestný člen redakce
Super! :-D
JiriLan
Už ted se nemužu dočkat!
Deanmon
Skvělá zpráva !!
jasonpileek
Smekám ;-) Nikdy bych nevěřil, že i takový tlak, který jsme všichni na ně vyvíjeli, dokáže skutečně ještě něco změnit. Čísla jsou čísla, ale čert vem 3. sezonu, 2 hodiny filmu jsou dostatečně velká stopáž, aby dílo mohlo být dokončeno. Vlastně jsem i rád, že seriál skončí na vrcholu, ono 2,5 sezóny je tak akorát. Jen se obávám, aby ty dvě hodiny nebyli z 50% o ničem (jenom skákání) jako vánoční speciál :-)
KevSpa čestný člen redakce
#9 kaailik: Ani já nepřestala doufat. Dobro prostě musí aspoň občas vyhrát! :D
scottt1
Som rad a zaroven mam aj obavy. Zakoncenie celeho serialu natrepat do 2 hod je riskantne. Vela veci sa nevyriesi. Ale vzdy lepsie ako nic, aspon nejake zakoncenie. Mozno na konci bude nejaky cliffhanger, keby nahodou niekedy v buducnosti zohnali peniaze a natocili by dalsie casti.
BuuxXxa
Super, tesim sa :-)
Secret.Dandelion
To mají teda kliku :-) Good job !
hayemaker8
noo hneď mam deň krajsi !!! tesim sa moc !!!!
nerrti
Jak mohli marně doufat, když se to splnilo? Trochu oxymoron ne? Když „marně doufáš“, tak se ti to nevyplní, ale ono se to vyplnilo.
#22 kaailikfelisr
JOOOOO! JOOOO! Je super, že těch 530 tisíc hlasů nebylo marných. Naprosto věřím Laně, že si s koncem důstojně pohraje. A taky že nenechá Wolfieho zdechnout, a klidně to může být i kýčovitý happyend s Kalou ;-) Hlavně aby jí Netflix nedal nůž ma krk ve smyslu my ti dáme prachy na jeden díl pod podmínkou, že necháš postavy vychcípat, aby už fanoušci dál neotravovali…
felisr
Kdyby věci takhle fungovaly i před 20 lety, kdy zrušili můj oblíbený seriál Prey (1998) a posední snímek byl polomrtvý hlavní hrdina… to bylo fakt na skok z okna. Fanoušci tehdy také zpunktovali hozhořčenou petici, ale bez sociálních sítí tehdy = holt bez výsledku.
kaailik webmaster
#19 nerrti: Tohle nám uniklo :) díky, fixed
Miuri
Nepřestal jsem věřit ani po tom posledním vyjádření před tímhle. Ízy, udělali radost a jsem rád, že hlas fanoušků byl vyslyšen. Ještě kdyby o to projevila zájem nějaká TV a zaplatila třetí sérku. :-D
Dext3r
Tak to je super!!!! Kéž kdyby to takhle fungovalo u všech seriálů, které byly už hodně rozpracované. Třeba např. i u Stargate Atlantis/Universe.
#29 jasonpileekKafka Tamura
Je fajn vědět, že to má cenu.
Má to cenu?
Kafka Tamura
Má to cenu?
LindaPinda
Velká radost, protože ten konec pořád nešel rozdýchat.
Nika
Aspoň že tak :) sice ne celá 3. série, ale aspoň to řádně ukončí :)
jasonpileek
#24 Dext3r: Tak Atlantis celkem zakončený byl. Tam ani to moc víc uzavřít nešlo, přece jen to bylo součástí SG-1 univerza. A SG-Universe měl sice obrovský potenciál, ale stálo to hrozně za prd.. asi jim chyběly prostředky.. nicméně vtipné je, že tam jsem Briana nemusel a tady jsem si ho zase naopak hrozně oblíbil :D Ale byli seriály, které by si bývali taky zasloužili důstojný konec, to máš recht :)
JoeHahn
Super ;)
mikessska
Tak tato zpráva potěší!! :) Nelíbilo se mi, že to nechají takto „nedokončené“. A i kdyby nechali hlavní hrdiny zemřít – viz komentář výše, tak ať…Hlavně nějaký KONEC :-D
Angi
A možná bude i ta třetí série… peníze jsou.
https://www.kinobox.cz/…ialu-sense-8