Seriál Sense8 zrušen, třetí sezóny se nedočkáme

Seriál Sense8 zrušen, třetí sezóny se nedočkáme Zdroj: Netflix

Bohužel je to tak, nejedná se o žádný vtip. Streamovací stanice Netflix se rozhodla, že sci-fi seriál Sense8 z dílny sourozenců Wachowských pro třetí sezónu neobnoví, seriál je tedy zrušen.

1 93 1.6.2017 kaailik

Poté, co Netflix seriál zrušil, se na Twitteru ozval herec Brian J. Smith, který fanouškům poděkoval za veškerou podporu.

A před malou chvíli se na oficiálním Facebooku a Instagramu objevilo krátké video, které můžete vidět níže. Autoři se s námi tímto loučí.

Všichni fanoušci jsou s touto zprávou samozřejmě nespokojeni a bouří se a vznikají petice. První petici můžete podepsat na webu www.mytv.org nebo na www.change.org. Co na tuto zprávu říkáte? Myslíte, že se dočkáme nějakého důstojného ukončení? Například v podobě filmu?

Zdroj: Netflix

Diskuze /59

Seriály sleduju cca od roku 2005, takže už mám něco nakoukáno a zažil jsem různý zrušení různejch seriálu, ale žádný mě takhle nikdy nenas*alo!!!!! Ani ten Spartacus mě neštval, jako tohle, a to je co říct :(

KevSpa
KevSpa čestný člen redakce

:'(

Jeden z mála kvalitních seriálů a oni nám ho zruší. Bylo by fajn, kdyby se dočkal alespoň filmového zakončení.

Lucifrid
Lucifrid čestný člen redakce

Pa*chanti. S*aci. H*vada. Aspoň speciál mohli udělat.

#12 elvispresny

po zrušení Outsiders další rána… :(

Jak mohli!! :( Můj nejoblíbenější seriál! Po tom konci 2. série to snad ne…:( Pořád doufám v nějaké obnovení… nebo speciál… film… cokoliv! :(

ABSOLUTNĚ NECHÁPU. Jeden z nejzajímavějších seriálu a jako sorry, ale sice 13RW se mi líbilo, ale když už i to dostalo druhou sérii, a my se ani nedočkáme pořádnýho UZAVŘENÝHO konce???

Neee, proč zrušili takový skvělý seriál? Nejlepší seriál všech dob. Tolik světových a lidských témat, které seriál zkoumá. Je to jeden z mála seriálů, který má vlastně i nějaké poslání – Berme se všichni takoví, jací jsme. Nezáleží na rozdílech. Doufám prostě ještě, že se nakonec osud seriálu změní, a Netflix jej ještě dodatečně obnoví (či aspoň vytvoří speciální epizodu, jako byla ta Vánoční, a uzavřou tím příběh), nebo se najde pro Sense8 nový domov na jiné stanici.

Chápu, že natáčení tohohle seriálu byla drahá záležitost, ale mohli udělat alespoň nějaké zkrácené důstojné zakončení ve třetí sérii.. tohle je hnus…

Nehoráznej humus, mám fakt chuť se bouřit, tohle bych od Netflixu nečekal, chci zakončení!

#4 Lucifrid: presne aspoň to riadne ukončiť minimalne filmom

Toto sa nerobí. Je to neuveriteľné odporné. Keby to bolo aspoň uzavreté, ale takto? Netflix sa zachoval fakt krásne. :/ Som fakt pobúrená.

NO TO SNAD NE?!!!:/ Za deset let můj nejoblíbenější seriál. Doufejme, že Netflix či jiný subjekt zareagují na petice a dočkáme se min. speciálu – filmu – no nejlépe samozřejmě obnovení…

Tak to je teda blbá zpráva :-( Chudáček Wolfgang…

Ten speciál dopadnout mohl. Dal bych si dvouhodinové rozloučení. Jelikož děj na konci druhé řady vyvrcholil, všichni se setkali, konec by se nabízel…

#45 Nika

OlafDark
OlafDark čestný člen redakce

Věřím, že si nakonec Netflix šáhne do kapsy, aby tento seriál nějak důstojně zakončil.

a to sem myslel, že zrovna Netflix by nic neukončil bez řádného zakončení :D

si tak příjdu domů a bratr na mě..to víš ž Sense8 nebude mít další sérii?! cože?!.. nevěřila jsem mu.. no a pak čtu..ach jo.. tenhle seriál mě mrzí ze všeho nejvíc.. aspoň to zakoňčení si zaslouží… sleduji hodně seriálů.. ale tenhle si to zakončení prostě zaslouží.. pomalu 90% seriálů které sleduji tak bych objetovala za zakončení tohodle…taková škoda :-(

To nemůžou myslet vážně .. Jeden z nejlepších seriálů současnosti, tenhle seriál je čisté umění, kamera, scénář , všechno .. Achjo :(

Nevěřím tomu že to skončilo… očekávám že bud bude aspon ten speciál, nebo že to třeba převezme jiná stanice… :(

Doufám, že fanoušci seriálu se nechají slyšet a Netflix aspoň nechá natočit speciální epizodu jako byla ta Vánoční.

Valada06
Valada06 čestný člen redakce

Tohle mě fakt mrzí. V koutku duše doufám, že to ještě nějak ukončí. :-(

Vinyl, pak Aquarius a teď Sense8? :O tohle mě, s prominutím, sere :(

no a co ze to zrusili ?? ked mohli zrusit quarry preco nie toto

#29 Romix01

Tvorcovia viackrát zareagovali na petície od divákov, myslím, že toto bude mať dostatočnú váhu z celého sveta a niečo s tým urobia

Smutná správa :( čo je škoda seriál je veľmi kvalitný a výnimočný…

Tak to je fest blbá zpráva… Také bych se modlila za film, minimálně. A teď šup na tu petici!

#25 hyena: Quarry mělo solidní zakončení, Sense vůbec..

Připomíná mi to dobu, kdy zrušili Flashforward. 2 seriály, kde mě jejich zrušení vadí nejvíc.

#48 Lucifrid

to je hrozná zpráva … 2 roky čekání by se dali vydržet, ale toto..... no hlavně , že se točí s***ky , které mají x řad, děj vysosaný už od 2 série a už v agonii se postavy oživují, usmrcují – jak podepíší – nepodepíší smlouvu , co na tom , že tam 7 řad tvořili nějaký charakter, pak během 2 dílů šupky pryč a je to – jede se dál, on se najde nějaký herec co nechce tak velký peníze, jako ten původní.....

Sense8 mi připadl, jak něco fakt tvůrčího, neokoukaného, nového… prostě ano, kvalita se musí zničit a úkor komerčních s***ek

Snad to dopadne aspon ako Firefly. Po natlaku fanusikov vznikol film Serenity.

Teprve nedávno jsem se do seriálu pustila, naprosto jsem si ho zamilovala a oni mi ho teď zruší?! S takhle otevřeným koncem?! Tak to je hnus, vážení! Já chápu, že je to seriál určitě finančně náročný, ale když mohl být ten vánoční seriál (který byl přece jenom krapet zbytečnější), tak by mohli natočit aspoň nějaké zakončení! Bože, do teď jsem Netflix všude chválila do nebes a teď mě takhle naštvou!

tak to som naozaj necakala :( neviete niekto dovod? nizka sledovanost alebo predrazene natacanie? :(

Bohužel, civilizace má radší slátaniny jako je Game of Thrones, takové se budou natáčet dalších 20 let … Na straně druhé, že v této době vzniklo něco jako Sense8 je malý zázrak, stejně tak pro mě The Leftovers, které se alespoň dočkalo předem plánované, poslední 3. řady …

Wenger pokračuje a Sense8 končí, toto mělo být obráceně, sakra.

#38 KevSpa

KevSpa
KevSpa čestný člen redakce

#37 Lazaxter: Amen.

Skoda, skoda. Americke slataniny pokracuji a inteligentni kvalitni serialy konci. neverim, ze by bylo malo divaku. Moc me to mrzi, predevsim ten otevreny konec. Co je s Wolfim?

No … přestože se z komunity LGBT dívali úplně všichni, tak to nestačilo. Netflix má statistiky a do těch stažené a otitulkované věci nespadají. Takže neplačte, předplaťte si Netflix a vylepšujte statistiky, ať ten váš seroš příště nezruší.

Jinak, můj šálek kafe to nebyl, díval jsem se na celou první a pak na vánošní speciál a protože to chvílemi připomínalo spíše lesbické a gay porno, tak jsem to vzdal. Na to první se nedívám, na to druhé mám kvalitní porno-stránky :-)

Pochybujem , že to je divákmi Sense ich má veľa stačí sa pozrieť na Netflix fb stránku pod nejaký príspevok . Ja v tom vidím skôr financie Sense je proste drahý seriál a Netflixu sa to nevypláca .

#42 percival2

#41 Sarthanoom: Obojí, ale tipnul bych si, že aby prošel tak drahý seriál, musí si na sebe vydělat a tedy i přitáhnout nové předplatitele tak, jak to udělal House of Cards nebo Narcos.

Pokud jsou tedy tvůrci (tvůrkyně) divné osobnosti a točí snový divný a na menšiny zaměřený seriál, nemá to tu sledovanost, aby to přitáhlo nové diváky. Nezapomeňte, že Netflix má narozdíl od klasických televizí přímo čísla o shlédnutí a může pororvnávat.

Také projevy na sociálních sítích nejde srovnávat u různých typů seriálů. Na Sense8 se určitě dívá více extrovertů než třeba na Defenders a jiné komiksárny, na klasické drama nebo krimi.

Tolik seriálu, které nestojí za nic mají třeba 8 řad. A něco co je zajímavé s originálním nápadem zruší pod druhé serií… Tady už ani sprostá slova nepomůžou…

To by jeden brečel. Slátatiny, co už ani nedávají smysl a jenom se ždímou peníze (Prolhané krásky, Upíří deníky..) mají několik sérií o dvaceti dílech a tady není možné udělat jednu další řadu s deseti díly na uzavřené celého příběhu? Potom, co jsem viděl konec druhé série jsem si říkal, že to určitě obnoví, že takhle by nás nenapnuli, aby se potom seriál zrušil. No jak jsem se mýlil.

#16 tom99: No právě VŠICHNI ne… někdo nám tam chyběl (nebo aspoň mě :´( )

Kdyby se sešlo všech 8 jo a klidně prohlásili „chtěli jste válku, máteji mít!“ (nebo jak to řekl) ALE když to zkončilo TAKHLE?! Chápu, že to musí být velice finančně náročné, ale po tom konci, to takhle prostě nemůžou nechat! Tohle mě teda opravdu naštvalo jak dlouho nic…

Tak toto ma zabolelo jak rozchod po niekolko ročnom vážnom vzťahu… Neskutočná facka od netflixu… :( … A keby to Lana napísala tak aby to bolo lacnejšie? Ja viem že po exteriéroch z 2. série (Soul, Londýnsky parlament…) by to bol asi krok späť, ale aspoň by sme na dočkali nejakého rozuzleného záveru.

To snad není možný,to jsou ale parchanti.

Lucifrid
Lucifrid čestný člen redakce

#30 Swarley6893: Jo, Flashforward a Event. Plus jsem dodneska neodpustila zruseni Alphas. Ale to vse bledne s porovnanim se Sense8.

#50 Angi

Tahle zpráva mne velmi překvapila, ale ještě více mne překvapilo, jak mne zrušení skvělého seriálu nechalo chladným.

Pro Straczynskiho je to už druhý zrušený seriál. Ale je pravda, že konec jeho Crusade mě zarmoutil víc.

Do dvou půlek a tak nějak slušně… :-(

to snad ne, ted sem zrovna slintal nad závěrem druhe sz. a vychvaloval známým a čtu tohle. se fakt pose___ru. Zezačátku se mě to zas tak moc nelíbilo, na múj vkus moc přihřátý ale postupně sem si nejen zvykl ale docela to tam patří, a děj postupně graduje. 2pulka 2druhe sz. je přímo luxusní. doufám že si to nějak rozmyslí nebo natočí aspoň nějaký speciál.

aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aa f*ck… to si dělaj prd*el? Zrovna druhá sérka byla tak epická. Kdejaká blbost dostává další a další sérii a toto zruší? To nemohli alespoň dokončit příběh. Sakra, alespoň film by mohli natočit, aby se to uzavřelo.

Aj ja som v soku – ale z komentarov. Druha seria bola – a to doslova – nudna. Po 3 dieloch som to vzdal a ze 3. seria nebude bolo viac menej jasne. Prislo mi ze z toho urobili akysi polomuzikal s dejom niekde na tretej kolaji. Ale ze zrusili Quarry??? To zas vytocilo mna…

Možná že by při těch peticích mohli kejvnout alespoň za závěrečnej film :)

Chápala jsem že to bylo drahé, když natáčeli na tolika místech. Ale teď, když jsou všichni na jednom místě, proč to rušit? Alespoň nějaký film by mohli udělat to by je snad na tolik nepřišlo.

Tak tohle zjištění mě na závěr večera totálně vytočilo! Někdy seriál trochu počítá s možným neobnovením a závěr série trochu zakončí, ale Sense naprosto vůbec!!! Wolfgang dál leží na stole, brácha Sun si vesele žije, jestli přežije detektiv Mun, jnebo estli Lito uspěje… se už nedozvíme!!! Tak to mě se*r!!!

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Osmý smysl

94/100 297×

Drama Mysteriózní Sci-fi

USA | 2015 | Ukončeno

2 sezóny | Netflix | 50 minut

Netflix

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Osmý smysl
(Sense8)

94/100 297×

DramaMysteriózníSci-fi

USA | 2015 | Ukončeno
2 sezóny | Netflix | 50 minut
Netflix

8 lidí. 8 příběhů. Sourozenci Wachowští, tvůrci kultovního Matrixu, přichází na Netflix s novým sci-fi dramatem o osmi lidech, kterým se jednoho dne změní život. Náhle totiž zjistí, že i když každý z nich žije úplně jinde, v jiné zemi i jiné kultuře, všech osm se dokáže telepaticky spojit, cítit svou přítomnost a komunikovat spolu. Nikdy se však společně fyzicky nesetkají. Žít v poklidu ale nemůžou. Na scéně se brzy objevuje záhadný pan Jonas, který se všechny snaží dostat na jedno místo, ale také ještě záhadnější pan Whispers, který se osm propojených lidí snaží zabít.

Obsazení:

Aml Ameen (Capheus Onyango), Naveen Andrews (Jonas Maliki), Tina Desai (Kala Dandekar), Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez), Terrence Mann (Našeptávač), Jamie Clayton (Nomi Marks), Tuppence Middleton (Riley Blue), Bae Doona (Sun Bak), Brian J. Smith (Will Gorski), Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow), Daryl Hannah (Angelica Turing)

(více)
Osmý smysl (Sense8)
netflix