Outcasts (Vyděděnci)
73/100 - 21×

Outcasts(Vyděděnci)

Lidstvo bojuje o přežití na cizí planetě ve zbrusu novém sci-fi od BBC.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 59 minut
hrají
Jamie Bamber (Mitchell Hoban), Liam Cunningham (Richard Tate), Hermione Norris (Stella Isen),

S01E01: Episode 1

S01E01: Episode 1
7.2.2011
4 500 000
59 minut

Vítejte na planetě Carpathia. Novém domovu lidské rasy poté, co byla donucena opustit rodnou Zemi.

Do Forthaven, prvního osídleného města na Carpathii, se z průzkumu vrací Mitchell Hoban, který zde narazí na nové nařízení prezidenta Richarda Tatea o zákazu držení zbraní uvnitř města. Mitchell už však s podobnými nařízeními má zkušenosti, pročež se s několika dalšími lidi, svým synem a ženou, rozhodl Forthaven opustit. Když však záhy zjistí, že ho jeho manželka zradila a celou dobu na něj donášela Tateovi, rozhodne podstoupit drastičtější řešení. Napadne a surově zbije svou ženu, která skončí v nemocnici na přístrojích, a se svým synem odejde z Forthavenu do nezmapovaných částí Carpathie.

Zatímco Fleur Morgan a Cass Cromwell z bezpečnostních složek Forthavenu se Mitchella vydávají hledat, prezidenta znepokojuje to, co mu Hoban řekl – a sice, že „oni stále žijí a čekají na svou pomstu“. Společně se Stellou Isen, ředitelkou Ochrany a bezpečnosti ve Forthavenu, která společně s Tatem také ví, o čem Mitchell pravděpodobně mluvil, má však momentálně i jiné starosti: ke Carpathii se blíží nová loď ze Země s dalšími přeživšími. Kvůli nehostinné atmosféře Carpathie však přistání lodi nebude snadné.

Fleur a Cass vystopují Mitchella, který jim chce sdělit šokující pravdu na pozadí Tateovy vlády, která se točí okolo záhadného viru C-23, jenž v minulosti zabil mnoho dětí, včetně Tateových dvou synů. Státu loajální Fleur však jeho „lži“ nehodlá poslouchat a radši Mitchella zastřelí. Z části také proto, že Mitchellova žena – její nejlepší přítelkyně, v nemocnici svým zraněním podlehla. S Cassem poté vezmou jeho syna a vrátí se do Forthavenu.

Loď se připravuje na sestup atmosférou. Její štíty však nakonec nevydrží a těsně před zničením stihne kapitán vypustit několik záchranných raketoplánů, na kterých se nachází nejen dcera Stelly, ale i jistý záhadný muž jménem Julius Berger.

Info

Režie: Bharat Nalluri | Scénář: Ben Richards

Vedlejší role: Jonathan Hearns, Patrick Lyster

Sneak peek

Ze zákulisíHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Na první díl kterej by měl diváka uvést do širší problematiky děje, slabý. Uvidíme co dál.

29.1.2019 | 10:35:07

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama