Outlander (Cizinka)
95/100 - 308×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
8 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Epizody - Sezóna 6

 • S06E01: Echoes

  S06E01: Echoes

  V minulosti se podíváme jaký měl vztah Jamie a Tom Christie, nově příchozí na Fraserův hřeben, ve věznici Ardsmuir. Claire opět přichází s novinkou ze své doby, kdy vynalézá ether aby mohla provádět nezbytné operace. A kolem hřebenu také krouží pomstychtivý Richard Brown, který hledá každou příležitost jak se jamiemu pomstít za smrt svého bratra. Manželství Marsali a Ferguse začíná mít trhliny, protože Fergus nezřízeně pije.

  7.3.2022
  1 hodina 21 minut
 • S06E02: Allegiance

  S06E02: Allegiance

  Jamie spolu s Ianem domlouvají příměří a pomoc s indiánským kmenem, pro královskou armádu. Roger vede církevní pohřeb, během něhož se stane hotový zázrak. Brianna vynalézá zápalky a Marsali přivádí na svět nového potomka.

  14.3.2022
  1 hodina 13 minut
 • S06E03: Temperance

  S06E03: Temperance

  Děti věří že je malý Henri Christian dítkem ďábla se ho utopit. Zabrání jim v tom Roger a pokusí se jim to vysvětlit. Fergus se obviňuje z toho, že je jeho nejmladší syn liliput. Tom se nechá od Claire operovat. Malva se sbližuje s Ianem. A na hřeben přivážejí zbraně pro indiány.

  21.3.2022
  1 hodina 4 minuty
 • S06E04: Hour of the Wolf

  S06E04: Hour of the Wolf

  Jamie předává zbraně indiánům. Ian nám prozradí svůj příběh z doby kdy žil mezi kmenem Mohawků, a proč od nich nakonec odešel. Malva se učí u Claire a Lizzie spolu s jedním z dvojčat ochotně asistují.

  28.3.2022
  58 minut
 • S06E05: Give Me Liberty

  S06E05: Give Me Liberty

  Jamie se pokouší navazovat vztahy se Svobodnými zednáři, proti koruně. Lord John se na popud koruně snaží přijít na to, proč Jamie už nechce s nimi spolupracovat. Brianna chce aby Roger už nepomáhal s opravou domku vdovy McCallumové, která má dle ženských obyvatek s ním nekalé úmysly. Malva něco chystá.

  4.4.2022
  1 hodina
 • S06E06: The World Turned Upside Down

  S06E06: The World Turned Upside Down

  Claire závažně onemocní a bude bojovat doslova o život. Malva se bude točit kolem Jamieho a následně přijde s šokujícím oznámením který otřese základy s celým hřebenem. Rodina Christie bude chtít vrazit klín mezi Jamieho a Claire. Podaří se jim to, nebo ne?

  11.4.2022
  1 hodina 12 minut
 • S06E07: Sticks and Stones

  S06E07: Sticks and Stones

  Objevené tělo na pozemku Fraserových mají v očích obyvatel na Hřebeni jasného viníka a to právě Claire. Kdo je však pravým vrahem, je otázkou. Lizzie odkrývá své milostné tajemství, které Jamiemu a Claire také přidá vrásky na čele. Claire se zhoršují její halucinace ohledně Lionela Browna, zvládne to všechno ustát?

  25.4.2022
  1 hodina 4 minuty
 • S06E08: I Am Not Alone

  S06E08: I Am Not Alone

  Richard Brown přichází na Hřeben zatknout Claire, která je obviněná z vraždy. Kdo však stojí za oním obviněním? Jamie však svou ženu jen tak nevydá. Co však může udělat když se proti nim obrátí všichni usedlíci z Hřebenu, na nichž jim záleželo?

  2.5.2022
  1 hodina 4 minuty

Cizinka pokračuje

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Společnost Starz prostřednictvím videa oznámila, že se oblíbený seriál všech milovníků historie, Skotska, USA a ladných nohou v kiltech dočká osmé série. Bohužel vše dobré má svůj konec, takže osmá série bude pro seriál i tou finální.

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Cizinka se vrátí v létě

Cizinka se vrátí v létě

Fanoušci seriálu Cizinka se mohou těšit na letošní léto. Stanice Starz totiž informovala, že sedmá série si právě tehdy odbude svou premiéru a rovnou nám naservírovala teaser se záběry z připravované sezóny.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama