Outlander (Cizinka)
95/100 - 311×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
8 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

S02E01: Through a Glass, Darkly

S02E01: Through a Glass, Darkly

Claire a Jamie po útěku ze Skotska zamířili do Francie za dalším Fraserem v exilu – Jamieho bratranecem Jaredem.

cz sk
9.4.2016
1 460 000
59 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Moc jsem nepochopila to střídání časových linií. Jestli je Claire tak málo těhotná i v roce 1948, to tedy musela odcestovat zpátky do budoucnosti hodně brzo po příjezdu do Francie v roce 1776. Snad to tam nějak vysvětlí v dalších dílech. Nejvíc jsem trpěla při spalování těch šatů – to je nemohli nechat jako suvenýr? Anebo aspoň je mohli prodat, zmiňovali jejich vysokou hodnotu. A doufám, že si Jamie nechá narůst trochu vousy, holá brada mu nesedne, stejně tak vrátit vlasy!! :D Frank je mi teď mnohem sympatičtější, ale totálně v něm vidím Black Jacka (což není výčitka). Je to skvělý herec.

14.4.2022 | 17:54:16
Lovila veverky

Tak tenhle díl rozhodně navnadil na další sledování. Knihy neznám, tak to bude napínavé jak prase. Přestavitel Franka zavalel. Výborný vykon. A neeeeee já nechci aby přišla o Jammieho.

6.10.2017 | 16:45:59
SaDiablo

To, jak Menzies hraje, byla a je naprostá dokonalost. Vykreslení jeho dvou charakterů do takové hloubky s takovou uvěřitelností, až jsem měla husí kůži (jak u finále, tak teď). U výkonu představitelky Claire jsem necítila v celých 17 dílech to, co Menzies předvedl v pouhých 30 minutách v této epizodě. Jedna z otázek, co mám – když Claire povídala Frankovi celý příběh, řekla mu i o tom, jak ho slyšela u kamenů? Vzpomněli si na to vůbec, že se oba slyšeli? Claire a Jamie se pokouší o něco, co nejen že se nepovede, ale ona se ještě ocitne zpátky do budoucnosti, s třetím prstenem – co je zač? Plus, jak může být těhotná ještě v té budoucnosti, to se zpátky dostala teda rychleji, než ve Francii vůbec mohli stačit cokoliv udělat, když na ní ještě ani není vidět břicho? Spousta wtf.

15.7.2016 | 22:28:03
Nixinka

1. polka bola bezchybná :)!!!

19.6.2016 | 23:39:29
Angelikaclare

Moc hezká epizoda :D

9.5.2016 | 18:40:47
Bhall

Server Edna je informační server o seriálech. Ne server, kde seriály můžete stahovat nebo sledovat. Tady můžete stáhnout pouze titulky, pokud je pro daný seriál někdo dělá.

18.4.2016 | 13:02:41
marcel7151

Na tento serwer jsem se prihlasil teprve vcera.Muzete mi prosim nekdo vysvetlik jak pustit nebo stahnout jednotlive dily?Dekuji.

18.4.2016 | 7:17:17
musalka

Moc děkuju za titulky, proti 1 serii je o dost lepší kamera.

17.4.2016 | 11:20:40
LadyAn

Knihy jsem četla a mně se to líbilo.

15.4.2016 | 22:48:47
Callysto

Toho herce, co hraje Franka/Randalla jsem zatím moc nevnímala, zaujal mne jen před pár týdny v Night Managerovi, kde neomylně hrál taky ne klaďase :-) Ale ty scény v tomhle díle s ním byly perfektní, je to skvělý herec. Takže znovu sjíždím celou první sérii a zkoumám, jak dobře hraje. Teda jasně že se nedívám jen kvůli němu, taky kvůli mé skleroze, protože samozřejmě jsem spoustu věcí zapomněla, a to jsem přitom ještě před pár měsíci přečetla první díl. Ale je mi to houby platný :-D

13.4.2016 | 9:27:22
1

Cizinka pokračuje

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Společnost Starz prostřednictvím videa oznámila, že se oblíbený seriál všech milovníků historie, Skotska, USA a ladných nohou v kiltech dočká osmé série. Bohužel vše dobré má svůj konec, takže osmá série bude pro seriál i tou finální.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Cizinka se vrátí v létě

Cizinka se vrátí v létě

Fanoušci seriálu Cizinka se mohou těšit na letošní léto. Stanice Starz totiž informovala, že sedmá série si právě tehdy odbude svou premiéru a rovnou nám naservírovala teaser se záběry z připravované sezóny.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama