Outlander (Cizinka) S02E01: Through a Glass, Darkly

S02E01: Through a Glass, Darkly

S02E01: Through a Glass, Darkly

Claire a Jamie po útěku ze Skotska zamířili do Francie za dalším Fraserem v exilu – Jamieho bratranecem Jaredem.

cz sk
9.4.2016
1 460 000
59 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lovila veverky

Tak tenhle díl rozhodně navnadil na další sledování. Knihy neznám, tak to bude napínavé jak prase. Přestavitel Franka zavalel. Výborný vykon. A neeeeee já nechci aby přišla o Jammieho.

6.10.2017 | 16:45:59
SaDiablo

To, jak Menzies hraje, byla a je naprostá dokonalost. Vykreslení jeho dvou charakterů do takové hloubky s takovou uvěřitelností, až jsem měla husí kůži (jak u finále, tak teď). U výkonu představitelky Claire jsem necítila v celých 17 dílech to, co Menzies předvedl v pouhých 30 minutách v této epizodě. Jedna z otázek, co mám – když Claire povídala Frankovi celý příběh, řekla mu i o tom, jak ho slyšela u kamenů? Vzpomněli si na to vůbec, že se oba slyšeli? Claire a Jamie se pokouší o něco, co nejen že se nepovede, ale ona se ještě ocitne zpátky do budoucnosti, s třetím prstenem – co je zač? Plus, jak může být těhotná ještě v té budoucnosti, to se zpátky dostala teda rychleji, než ve Francii vůbec mohli stačit cokoliv udělat, když na ní ještě ani není vidět břicho? Spousta wtf.

15.7.2016 | 22:28:03
Nixinka

1. polka bola bezchybná :)!!!

19.6.2016 | 23:39:29
Angelikaclare

Moc hezká epizoda :D

9.5.2016 | 18:40:47
Bhall

Server Edna je informační server o seriálech. Ne server, kde seriály můžete stahovat nebo sledovat. Tady můžete stáhnout pouze titulky, pokud je pro daný seriál někdo dělá.

18.4.2016 | 13:02:41
marcel7151

Na tento serwer jsem se prihlasil teprve vcera.Muzete mi prosim nekdo vysvetlik jak pustit nebo stahnout jednotlive dily?Dekuji.

18.4.2016 | 7:17:17
musalka

Moc děkuju za titulky, proti 1 serii je o dost lepší kamera.

17.4.2016 | 11:20:40
LadyAn

Knihy jsem četla a mně se to líbilo.

15.4.2016 | 22:48:47
Callysto

Toho herce, co hraje Franka/Randalla jsem zatím moc nevnímala, zaujal mne jen před pár týdny v Night Managerovi, kde neomylně hrál taky ne klaďase :-) Ale ty scény v tomhle díle s ním byly perfektní, je to skvělý herec. Takže znovu sjíždím celou první sérii a zkoumám, jak dobře hraje. Teda jasně že se nedívám jen kvůli němu, taky kvůli mé skleroze, protože samozřejmě jsem spoustu věcí zapomněla, a to jsem přitom ještě před pár měsíci přečetla první díl. Ale je mi to houby platný :-D

13.4.2016 | 9:27:22
Sirius 333

První polovina filmu se mi líbila více než druhá, úžasná scéna s přechodem do minulosti , těším se na další díl :)

12.4.2016 | 12:11:17
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 267×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
6 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Tobias Menzies (Frank Randall), Ed Speleers (Stephen Bonnet), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Sam Heughan (James Fraser), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Laura Donnelly (Janet Fraser), Steven Cree (Ian Murray), Nell Hudson (Laoghaire MacKenzie)

Stav překladu

Epizoda S05E12: Never My Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás