Outlander (Cizinka) S02E09: Je Suis Prest

S02E09: Je Suis Prest

S02E09: Je Suis Prest

Claire a Jamie se připravují na válku a trénují muže z Lallybrochu a od MacKenziů. Ale Jamieho boj s Dougalem o moc a Claiřiny vzpomínky na druhou světovou válku na ně těžce dopadnou.

cz sk
4.6.2016
940 000
56 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Vynikající epizoda.

18.7.2016 | 20:11:53
LadyAn

Moc hezký díl, jen jsem zvědavá, jak se tvůrci poperou ještě s dalšími důležitými momenty, které jsou v knize. Už moc dílů nezbývá.....

9.6.2016 | 22:16:39
vivien29

Útok na city: prostřednictvím krásných aranží jakobitských písní, časovým propojováním válečných scén -obrazové poselství o tom, jak je každá válka stejná – výcvik, hry, jídlo, smích a nakonec v hrůzném osamění smrti volání maminky.., a prostřednictvím dojemných dialogů mezi Claire a Jamiem (nehybná vážka v jantaru!). Oproti knize: málo uvěřitelný Dougalův vstup do děje, včetně malého počtu jeho mužů (letitý vojevůdce klanu nemá muže? proč přichází k Fraserům a ne rovnou k jakobitům?), nelíbí se mi chování Claire k němu (nevyzrálé, a tak chybný odhad jeho priorit?), nepřesvědčil mě ani prvoplánový přínos Claire ke scéně s Williamem (není těch intrik z její strany už moc?). Za to scéna se závlačkami mě velmi potěšila, včetně toho „měla by ses obléct“ (když všichni čekáme přesný opak) :-D

9.6.2016 | 9:31:22
japi

Lord John je super. Vybrali ho moc hezky.

9.6.2016 | 0:46:51
puri108

díky za titulky.ručičky líbám holky zlatý

9.6.2016 | 0:17:58
asiminia

moc díky za titulky :-)

8.6.2016 | 17:54:09
Kothy

Blizi se bitva…

8.6.2016 | 17:46:06
Hana Březinová

Dobrý den,koukám na serial od první řády a nemá chybu ,další díl této serie byl super a děkuji moc za překlad už se těším na další díl přeji krásný den

8.6.2016 | 11:41:13
oskarka

Já jsem naskočila do seriálu až teď, tak mě to má na svědomí! Už kolikátou noc se dívám do dvou, do tří – nádherný počin, scenérie, kostýmy, herecké výkony. A tento díl zase perfektní. Knihu mám objednanou a zítra se do ní pustím…

7.6.2016 | 12:20:39
LadyKamčatak

No tak konečně! Zatím nejlepší díl druhé série, konečně to prrravé Skotsko <3 Navodili nám parádní atmosféru.. a ta HUDBA!!! No, toto bude první díl této série, který si pustím co nejdříve znovu :D :D zdá se mi to, nebo je Jamie čím dál víc sexy… ??

5.6.2016 | 1:33:07
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 291×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
7 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás