Outlander (Cizinka) S03E02: Surrender

S03E02: Surrender

S03E02: Surrender

Jamie se skrývá v opuštěné jeskyni a žije osamělý život, dokud se nedostane Lallybroch do ohrožení tím, že červenokabátníci hledají nepolapitelného jakobitského zrádce „Rudého Jamieho“. Mezitím se v Bostonu Claire i Frank snaží existovat vedle sebe v manželství, které pronásleduje duch Jamieho lásky.

cz sk
18.9.2017
1 400 000
56 minut

Foto: Starz

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lovila veverky

Super. Emocema doslova nabitý! Napínavé, dojemné. Sam hraje výborně jen očima. Dokonce i zarostlý je fakt sexy

7.10.2017 | 20:26:19
EmmaSwanJones

Epizoda dost drsná, poor Fergus, Jamieho je mi strašně líto a Franka tak trochu taky. Snaží se… 95% :)

5.10.2017 | 18:55:43
Lara Sofie

Super =)

29.9.2017 | 5:41:14
papaya

Zatím si nemám na co stěžovat, změny oproti knize nijak neškodí, mám takový dojem, že do scénáře zasahuje Diana Gabaldon? Proto se kvalita stále drží. Hře o trůny právě toto uškodilo, stala se z toho jen zábava pro masy, aby nalákali co nejvíce lidí.

„Callysto“: mě to ani moc nepřekvapilo, Američani se celkové snaží vyvolat dojem jak jsou moderní a pokrokoví, ale v myšlení zaostávají za Evropou, jak dlouho tam bylo otroctví legální a jak dlouho po tom se k černochům chovali jak se chovali, to samé k ženám atd.

24.9.2017 | 14:46:14
Evala

Sam Heughan tady byl prostě neuvěřitelný. Většinou se mi nelíbí, když na obrazovkách změní scény z mojí oblíbené knihy, ale tady bylo všechno dokonalé :)

24.9.2017 | 9:07:57
Kothy

Drsny dil…

19.9.2017 | 21:30:57
Jitka Š.

Tak tento díl mě dost dostal, srdce buší, slzy kanou. Je neuvěřitelné, jak stačí málo k tomu, aby člověk doslova cítil Jamieho smutek a stesk – tím, že 3/4 dílu nemluvil a my viděli vlastně jen jeho oči, protože všechno ostatní bylo zakryté vlasy a vousy a i kamera ho takto jistě záměrně zabírala. No a pak ten jeho pláč v jeskyni s Mary byla jen smutná třešnička na dortu. Sam to hraje opět skvěle. Claire šla tentokrát nějak mimo mě, žila jsem jen skotskou linkou.

18.9.2017 | 22:59:27
DamianaFrey

Trhalo mi srdce vidieť Jamieho takto :( :( Fergus, chudáčik :( Ach Frank, ten chlap by si zaslúžil ženu, ktorá ho bude ľúbiť.. Klobúk dole pre ním! A Claire…trochu nefér voči Frankovi, ale ľúto mi jej bolo ako na ňu tí chlapi v učebni zazerali. Pri tejto scéne ma napadla veta z jedného nemenovaného filmu: „Holka, ty si pro ně jenom další negr v řade…Přišla jsi moc brzo.“ :( A pán Abernathy, hlavu hore, nie ste tam sám. V dvojici Vám bude lepšie, aspoň že tak :)

18.9.2017 | 21:32:53
blsa

Super:-)

18.9.2017 | 20:16:18
SaDiablo

Young Ian a Joe na scéně – super. Ten herec, co hraje Ferguse, mi bude chybět, až „vyroste“ a už tam nebude… Jinak Claire mě v tomto období štvala i v předloze, přijde mi sobecká a na to, že je sestra, zvyklá starat se o lidi a pomáhat, vůči Frankovi se chovala jako mrcha, žádná empatie nic, aniž a než jí cokoliv udělal. Linka s Jenny byla skvělá, osobně jsem zvědavá, jak rychlé tempo s Jamiem nasadí v příštích epizodách (těším se na Johna a všechno kolem něj, ale na další… věci už tolik ne :D).

18.9.2017 | 19:04:28

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás