Outlander (Cizinka) S03E06: A. Malcolm

S03E06: A. Malcolm

S03E06: A. Malcolm

Po dvou desetiletích odloučení se Claire a Jamie konečně shledávají a křísí svá emocionální i fyzická pouta. Ale Jamieho nové obchody ohrozí naději těch dvou na společný jednoduchý život.

cz sk
23.10.2017
1 720 000
1 hodina 19 minut

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jarsynkova

Krásná epizoda (až na chladné prohlížení fotek Briany- v knize bylo mnohem více emocí). Diana vždy podrobně a zdlouhavě popisuje sexuální prožitky J+B a to přes všechny vjemy- zrakové sluchové, čichové, hmatové....., takže mi vůbec nevadila dlouhá předehra -svlékání. Naopak. Jen bych vytkla ten trapný náraz J. čela. To se jim moc nepovedlo.

21.11.2017 | 23:36:37
Pipi Potěmkin

Za mne nejlepší scény v tiskárně. Jamie se probírá z mrákot a Claire se nad ním sklání,má jakoby strach se ho dotknout +násl. scéna, kdy by ji Jamie chtěl strašně obejmout a políbit, v poslední chvíli se zarazí a ptá se Claire jestli smí. Dokonalé.Nechybí emoce z knihy. Překvapení: Mr. Willoughby v knize je to exot a jeho sexuální úchylka je o něco perverznější.

v knize je pro J+F Willoughby =žlutý skřet a zatracená blecha; v knize se Claire setká s Fergusem až po noci strávené s Jamiem a otázku " ale co s..?" (s Laoghaire?) Fergus položí Claire, ne Jamiemu. Setkání Claire a Iana st. proběhne dříve než s Ianem ml., je daleko emotivnější, legračnější. Chyběla mi scéna koupající se Claire a jejich diskuze na téma: jsem jediný Skot, kterému se postaví pták při pohledu na oškubané kuře !

9.11.2017 | 11:46:20
maryloo

It's really fine to see you again, Claire. WTF Představovala bych si to emotivnější.

6.11.2017 | 22:12:14
adrlina

Krásná epizoda , sexuální scény k tomu patří, pěkně natočeno, dávám 100%

4.11.2017 | 23:55:04
EmmaSwanJones

Já nevím, já ty sexuální scény prostě nemusím, ale chápu, že to musí být. Na 2. Stranu obdivuji ty herce, ti to nehrají, ale žijí, přesně jak to zmínil již někdo přede mnou. 80% za to jak to bylo dlouhý, trošku jsem se nudila, ale vím, prostě to být muselo. Asi jsem ráda, že jsem zatím kmihu nečetla, většina na ty epizody nadává…

4.11.2017 | 18:37:38
kuba2008

Bože, bylo to nádherné. Caitriona a Sam jsou úžasní. Ta chemie a souznění mezi nimi, je neskutečné. Nechce se mi věřit, že jsou pouze kolegové. To se snad ani nedá zahrát. Jamie byl roztomilý, když vyndal brýle. A to že fota Briany ho moc nebrala je tim, že ji nikdy neviděl, kdežto Williema vídal 10let, tak si k němu vytvořil citovou vazbu. Fergus se mi celkem líbí. Je to prostě týpek rošťáka. A Ian je vybrán, tak že se podobá svému otci. No a majitelka nevěstince je celkem pěkná ženská, tak proč by Jamie držel celibát. Nemohl tušit, že s Clarie vrátí.

2.11.2017 | 23:01:24
Orla

Skvělý začátek, kdy jsme si mohli scénu znovushledání vychutnat ještě z pohledu Jamieho.

31.10.2017 | 21:02:27
SerFirox

Slabota.

30.10.2017 | 16:14:38
kozel05

chválím začátek, jinak slabota,no bohužel dávám jenom 20%, prostě nuda

29.10.2017 | 21:14:00
LadyAn

Skvělý díl, krásně dojemné shledání.

29.10.2017 | 15:51:53

Outlander (Cizinka)
95/100 - 262×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

Knihy ze série cizinka koupíte na Kniha.cz.

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Tobias Menzies (Frank Randall), Ed Speleers (Stephen Bonnet), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Sam Heughan (James Fraser), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Laura Donnelly (Janet Fraser), Steven Cree (Ian Murray), Nell Hudson (Laoghaire MacKenzie)

Stav překladu

Epizoda S05E07: The Ballad of Roger Mac

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás