Outlander (Cizinka) S04E08: Wilmington

S04E08: Wilmington

S04E08: Wilmington

Rogerovo horečné pátrání po Brianně přinese ovoce ve Wilmingtonu. Jejich romantické znovushledání však vyústí v nenadálý konec, když se Brianna dozví, co před ní Roger zatajil.

cz sk
24.12.2018
910 000
58 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Dobrý díl. Brianny mi je samozřejmě líto, ale tak trochu si za ten konec může sama. Neměla důvod hádat se s Rogerem. Zatajil jí to a bylo mu to líto. Myslím že to přeháněla. Všimla jsem si, jak tu napodobovali svatbu Jamieho a Claire až na tu hádku teda. Stejně to na svatbu Jamieho a Claire nemá. Prostě ty dva nahradit tito dva nemůžou.

16.1.2019 | 0:43:33
BizarníBibliofil

Ziram. Brianna na me pusobi strasne nesympaticky a jako rozmazleny fracek dobre ji tak. Ale ten konec…

9.1.2019 | 16:22:33
silwiniel

Ne, ne, proč! Začátek čtvrté série byl opravdu skvělý a moc se mi líbil, dost realistické vykreslení života v prvotních amerických osadách. Ale teď se to zase začalo propadat do nelogičností a je to čím dál tím horší :(. Roger a Brianna se spolu vyspí a vzápětí zas na sebe řvou a rozejdou se? Takhle se chovají dospělí lidé? Ne, fakt nedokážu uvěřit, že by se takhle někdo choval, to je prostě šílený. A pak ještě Briannu znásilní, ještě tu samou noc, co měla první sex? Já nevím, jestli tvůrci seriálu jedou na drogách, ale radši bych ten matroš nechtěla zkoušet…Jsem fakt hodně zklamaná…Doufám, že to nebude pokračovat podobným stylem. Ach jo.

8.1.2019 | 22:08:52
tigy

Perfektná časť! Zo spoilerov som vedela, čo mám čakať od Bonneta, takže to nebol až taký šok, ale aj tak, chúďa Bree :( Ja ju mám rada, aj Rogera, obaja sú tvrdohlaví jak mulice :) A mám taký pocit, že tá Briannina spoločníčka si bude myslieť, že jej to urobil Roger a ten to potom schytá od Jamieho namiesto Bonneta ..

30.12.2018 | 9:08:09
Beneji4

Chtěl bych vidět jak vypadají ti, kteří tu tak kritizují vzhled Rogera. :D :D :D Prostě normální tejpek, co se i normálně chová. Proč by měl bejt každej kdo se objeví při milostný scéně hora svalů? V běžným životě tak taky všichni nevypadáme. :) Na Bree by skočil každej zdravej chlap při první příležitosti manželství nemanželství takže to mi jediný přišlo jako úplná blbost ve scénáří :D :D :D Jinak je dost nesnesitelná a když šla s tim buranem do soukromí, tak jsem si řikal jestli je fakt až tak blbá…

30.12.2018 | 2:51:29
kuba2008

Krásný díl.Měl spád. Chudák Roger ten to tady schytává. Ale já mám pro jeho vzhled porozumění. Asi je to i záměr tvůrců. Vždyť je to profesor, historik. Čili knihomol. Nemůže se fyzicky rovnat s Jamiem a třeba s lordem Johnem, kteří byli vojáci. Ale on se určitě změní hlavně fyzicky. (Určitě i vousy budou). Protože bude dost strádat. A s Bree mají oba tvrdou hlavu, tak to jim vše také komplikuje. No a co dodat k Bonnetovi. Je to člověk bez svědomí a vezme si co chce. Jeho představitel to hraje fakt perfekně.

26.12.2018 | 17:43:56
delfinek

Skvěl díl, mělo to spád. Ano, je to hodně zhuštěný, ale v tomto díle aspoň nechali co měli a docela to odpovídalo knize. Bonnet je hazl všech hajzlů, ale co se dá dělat. Aspoň že Bree dal ten prstýnek. Roger je v této době takový zvláštní, ve 20.století byl hezčí. :-) Přidání Washingtona do děje oproti knize je zajímavé. Ovšem Jamie mu udělal pořádnej průser. Jsem zvědavá, jestli to bude mít nějakou dohru. Tak příště už se dočkáme velkého setkání, tak doufám, že nám to neodflinknou, protože to je stěžejní moment 4.série. Moc se na něj těším.

25.12.2018 | 16:23:32
Kothy

Drsny konec…

25.12.2018 | 15:59:34
Buboflies

Dobra epizoda az na ten sokujuci zaver…ten Roger mi tam tak vadi…keby ju bol miloval, nechoval by sa ako kreten a nemuselo sa nic stat, ale tak…je to dobre, ako to je :)

24.12.2018 | 14:02:25
jkr

Pěkný díl.Taky nechápu co mají všichni proti Rogerovi.Je naprosto v pohodě.Oba dva jsou paličatí a výbušní.Opravdu si nemají co vyčítat.To mě na nervy leze spíš Bree.Ta mě točila i v knížce.

24.12.2018 | 11:46:24

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás