Outlander (Cizinka) S04E11: If Not For Hope

S04E11: If Not For Hope

S04E11: If Not For Hope

Jamie, Claire a mladý Ian odjeli na svou dlouhou výpravu s nejistým výsledkem za záchranou Rogera. Mezitím se na panství River Run Brianna spřátelí s jedním z Jamieho starých známých, když se snaží odrazit Jocastiny pokusy sehnat jí manžela.

cz sk
14.1.2019
1 270 000
1 hodina 3 minuty

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kuba2008

Úžasné. Opravdu lord John, noblesní jako vždy. Udobření Jamieho a Clair, nádhera. A Ian je duše citlivá. Jen chudák Roger to zas schytal.

22.1.2019 | 20:00:06
LindaPinda

Krásný díl… lord John je pašák.

15.1.2019 | 14:53:09
Whitewolf114

Pro mě jednoznačně nejlepší scéna mezi Claire a Jamiem, abych byla upřímná. V téhle sérii mi jejich milostné scény chybí, a proto jsem velmi ráda, když se tam nějaká objeví. Briannu jsem si v seriálu nějak moc ještě neoblíbila. Od té doby, co se setkala se svým otcem mě začíná štvát.Připadá mi tam sebestředná a necitlivá. Rogera mám ráda a doufám, že ho zachrání, protože jestli ho budou ještě dál mlátit, vymlátí z něj za chvíli duši.Stejně mám ale nejradši Jamieho a Claire, o nich je tento příběh a nikdo je nahradit podle mého nemůže, a proto doufám, že tam budou víc než do teď, připadá mi, že Brianna tyto dva utlačuje do pozadí a z ní se stává hlavní hrdinka seriálu. Doufám ale, že to tak není!

15.1.2019 | 13:41:06
delfinek

Byl to nádherný díl. Lord John jako úžasná postava opět nezklamal. Mám ho moc ráda. Vlastně hned po Jamiem a Claire. Jeho představitele Davida Berryho vybrali skvěle. Doufám, že tam do konce série ještě bude (měl by být ,aspoň podle knihy :-) ) Udobřování Jamieho a Claire jsem si zase 100 % vychutnala. Sam s Cait nám opět předvedli, že do těchto rolí nemohli vybrat lepší než jsou oni. Jim člověk tu lásku mezi Jamiem a Claire naprsto věří. Sam krásně zahrál raněného muže od dvou lidí, které miluje nejvíc. Není se co divit, je šťastný, že má Claire opět po 20 letech u sebe, bojí se, aby ji neztratil. A o Brianně ani nemluvě. Bojí se, že o ní přijde. Těším se na zbylé dva díly. Ach jo, zase bude konec série. Jak je možné, že to vždycky tak uteče. :-) Jo a tvůrcům titulků moc díky !

14.1.2019 | 19:38:23
akko

Lord John je prostě skvělý, silná osobnost, neuvěřitelné charisma v podání Davida Berryho, zachránil Briannu v poslední chvíli. Ian taky super, to jak je vnímavý v jeho věku. Oblíbila jsem si ho hned ve 3. řadě. Jen Jamie mi přišel v tomhle díle až moc ukřivděný, vůbec jsem ho nepoznávala. Ale Claire už to spravila, tak příště už bude určitě ve své kůži.

14.1.2019 | 18:31:13
BizarníBibliofil

To je takova skoda s tim Bonnetem. Nic zatim nevychazi, jak bych si predstavovala :D John nejslozitejsi a nejzajimavejsi postava pro me ;)

14.1.2019 | 12:07:33
sarka003

Jeee to byl moc hezký díl. Příjemné překvapení. Já toho lorda Johna prostě žeru :-)

14.1.2019 | 11:54:29
Kothy

To bylo tesne…

14.1.2019 | 11:28:35
jarsynkova

Pěkný díl, všechny postavy byly zahrány perfektně. Mně je od počátku velmi sympatická Jocasta. Její vystupování, noblesa, inteligence, vnímavost....­...A samozřej­mě udobřovací scéna J+C neměla chybu. A chudák Roger, ten pořád trpí a trpí, tomu tedy Diana G. nadělila osud.

14.1.2019 | 0:50:14
Doctor Baelish

John Gray má nyní velmi zajímavý rodinný strom s Jamiem

13.1.2019 | 23:53:10

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás