Outlander (Cizinka) S05E10: Mercy Shall Follow Me

S05E10: Mercy Shall Follow Me

S05E10: Mercy Shall Follow Me

Život v koloniích v Americe je ohrožen, protože Claire a Jamie jsou zavázáni jak Koruně, tak rostoucímu proudu nepokojů. Brianna a Roger se mezitím snaží překonat škody, které Stephen způsobil v jejich životě.

cz sk
27.4.2020
1 hodinaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Bonett unese Briannu a bude ji držet ve svem domě ale bylo dobry jak ho Brianna zkoušela přechytračit a to jak ho odsoudili k trestu utopenim a pak jak ho Brianna zastřelila tak to bylo perfektni jak se ji Roger ptal jestli to bylo smilovani nebo ujištěni že je mrtvy a pan Forbes byl fakt odhodlany nečekal jsem od pravnika že bude schopny ušpinit si ruce.

22.10.2020 | 21:43:11
WILLIAM_MOINSPIELD

Ten konec byl úžasný, topící se Bonet, temnota ho obklopuje, nikdo nepřichází, naopak, všichni odchází, až je úplně sám a pak přijde, ten jeho pohled na Brianu pár vteřin před tím, než ho střelila do hlavy stál za to! :-) A odpovědí je určitě obojí, ale v ten daný moment bych se klaněl k tomu milosrdenství.

1.5.2020 | 11:59:49
Ori09

Uff, konec Boneta je sice jiný než v knize, ale neméně působivý. Jsem ráda, že už se té noční můry Briana zbaví.

29.4.2020 | 13:10:37
Magdalena888

v knize jsem si Bonneta nepředstavovala tak pohledného, s jakýmsi šarmem, ale celá epizoda byla tak opravdovská a závěr byl tak jak jsem si představovala, mě nikdy, žádná epizoda nezklame, dobře udělaný seriál. Ale další knihu už neznám, takže se budu o to víc těšit, ale až přijde do knihovny samozřejmě ji i tak budu číst

28.4.2020 | 14:15:59
anndy

díl takový průměrný, ale Bree ukázala, jak se silná. Minule ji srazil bizon a teď čelila své noční můře Bonnetovi. Jen tak dál holka. Kam se na ni hrabe manžílek.

28.4.2020 | 12:55:38
Iris808

Díl byl super. I když byl Bonnet záporák. Hodně jsem si ho oblíbila a bylo mi trochu líto, že už ho zabili v tomto díle.

28.4.2020 | 11:47:20
Whitewolf114

Díl byl super. Dost mě překvapilo, že Bonnet unesl Briannu už v téhle sérii a i v téhle sérii zemřel. Celou zápletku vlastně vložili do hořícího kříže, ale super. Jen ať je to napínavý. Myslím, že do téhle série daly to nejdůležitější z knížky, to ostatní jsou jen maličkosti. Myslím, že odpověď Brianny na Rogerovu otázku na konci by bylo „obojí“. Jinak i mě by zajímalo, kde je ta Malva…Mrzí mě, že je 12 dílů a ne tradičních 13. I ta další série bude mít prý 12 dílů :( Myslím, že od tohoto dílu jdou už do ledovýho dechu. Přeci jenom tam toho bylo mnoho. Bonnet podle mě nebyl ani v nejmenším tak odpornej a hnusnej jako Randall, ale záporák to taky byl…Rozhodně jsem z něj ale neměla ten zhnusený a zděšený pocit, co u Randalla. Dobrý díl, odchylky od knížky v tomto případě nevadily.

27.4.2020 | 22:15:13
delfinek

Taky bych řekla, že to u Brianny bylo milosrdenství. Musím ale uznat, že Edward Speelers vtiskl nemilosrdnému a krutému Bonnetovi jisté kouzlo. Bonet dodal posledním dvěma knihám a sériím šťávu. Něco jako Black Jack v prvních dvou sériích. Příběhy potřebují podobné záporáky, aby dobro mělo proti čemu bojovat. No a pokud takoví zmetci dopadnou jako tihle dva, je na světě všechno v pořádku. Díl se mi líbil. Tvůrci tuhle část knihy opět vzali rychlým tempem, spoustu toho vynechali, ale myslím, že to nejdůležitější zůstalo. A na konci bylo jasně řečeno, že zbývají 2 díly, což znamená, že tahle série bude mít 12 dílů. Takže ten 13. je opravdu asi jen nějaký bonusový, kde všechno shrnou. Uvidíme. Stále mi nějak nejde do hlavy, proč z příběhu vynechali Malvu a její rodinu.

27.4.2020 | 20:19:32
Fanynka1

Myslím milosrdenství, nemohla si prostě pomoct. Věděla o jeho největší noční můře. Podle upoutávek na příště se hrozím co přijde

27.4.2020 | 7:44:52
Kothy

O jednoho smejda min…

27.4.2020 | 2:43:09
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 293×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
7 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás