Outlander (Cizinka) S05E11: Journeycake

S05E11: Journeycake

S05E11: Journeycake

Roger a Brianna se musí rozhodnout, zda chtějí zůstat nebo se vrátit do budoucnosti. Jamie objevuje novou sílu, která začala neklidem na venkově.

cz sk
4.5.2020
1 hodina 3 minutyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

no som zvedava…akoze ten koniec wtf??

4.5.2020 | 13:22:30
Shanny_

-Spoiler-

Původně jsem myslela, že se Brianna rozhodne zůstat, ale nakonec fakt odcestovali, zajímá mě, co nakonec viděli (?). Těším se na další díl! Díky za překlad. :)

4.5.2020 | 9:24:11
Kothy

To bude finale!

4.5.2020 | 2:15:55
PitrsM

Skoro bych řekl, že se v tomhle díle událo víc věcí, než za všech deset předchozích celé 5. série. :) Co to tam zase, sakra, ty dva viděli…?!?! (◔_◔)

4.5.2020 | 0:56:01
2

Outlander (Cizinka)
95/100 - 292×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
7 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás