Outlander (Cizinka) Fotky - Novinky

Fotky - Novinky

Novinky

 • Princeznička na bále

  Sbohem Skotsko. Claire a Jamie jsou z těch párů, kterým osud příliš klidu nedopřeje. V závěru poslední epizody nabralo jejich dobrodružství nový směr. Také už cítíte vítr ve vlasech? Tak tedy vzhůru na Jamajku.

  24 2
  11.11.2017 | 10:00siriDiskuze (10)
 • Outlander na vlnách

  EW přináší exkluzivní fotky ústřední dvojice spolu se střípky informací z nové řady. Dozvíme se například, kde se natáčelo a co si herci užili nejvíc.

  21 0
  16.9.2017 | 12:00hermionablackDiskuze (6)
 • Odhalující fotky Claire a Jamieho

  Jelikož se premiéra nezadržitelně blíží, rozjela se i marketingová kampaň. Hlavní protagonisté nafotili spoustu krásných fotek pro Enterntainment Weekly a také prozradili, proč se báli svých kostýmů nebo jak moc si jsou v čem podobní.

  17 0
  26.2.2016 | 18:31hermionablackDiskuze (2)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás