Outlander (Cizinka) Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce

Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce

Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce

Nakladatelství Edice Knihy Omega pokračuje ve vydávání knih ze světa Cizinky. Nově si můžete koupit knižní titul Lord John a Ďáblovy ruce.

11 0
14.6.2019

Diana Gabaldon, autorka série Cizinka, která se dostala na čelní příčky žebříčku bestsellerů New York Times, přináší tři fascinující příběhy o válce, intrikách a špionáži, v nichž vystupuje jedna z jejích nejpopulárnějších postav: lord John Grey.

V povídce Lord John a Klub pekelného ohně zahlédne lord John ve dveřích klubu pro gentlemany neznámého muže – a rozruší ho zoufalá prosba, aby se setkali v soukromí. To je impulz, který lorda Johna zavede do bludiště politické proradnosti a do rukou nebezpečného zhýralého utajeného spolku. V novele Lord John a sukuba se angličtí vojáci, kteří bojují v Prusku, děsí smrtícího stvoření, které se zjevuje v noci. Lord John je povolán, aby celou záležitost prošetřil, a brzy si uvědomí, že ze všech přízraků, které člověka straší, není žádný děsivější než ten, který vychází přímo z lidského srdce. V novele Lord John a přízrak vojáka se lord John náhle ocitá uprostřed vyšetřování záhadného výbuchu děla na bitevním poli. To ho nakonec přinutí, aby se utkal s vlastními přízraky – a zdrcující možností, že mezi důstojníky ozbrojených sil Jeho Veličenstva se ukrývá zrádce.


Knihu si můžete už nyní zakoupit na stránkách Edice Knihy Omega.

Diskuze /6

PenelopaW

Lord John se mi překvapivě ukázal být velmi čtivou záležitostí. I když popisů některých milostných scén bych se osobně klidně vzdala, jsem konzervativní osoba :-). Četla jsem dílčí povídky v Sedmi kamenech a Bratrstvo čepele, první a třetí knihu mám doma půjčené z knihovny a čekají, až dočtu Ledový dech, takže po přečtení téhle zprávy mne docela mrzí, že naše knihovna má z důvodu údržby zavřeno až do 1.9. Ale hned jsem jim poslala tip k nákupu publikace :-).

14.6.2019 | 19:57:00
delfinek

Zatím jsem četla první díl o lordu Johnovi a nějak jsem se jím těžce prokousávala. Ale vzhledem k tomu, že mám všechny doposud vyšlé díly, už jsem si objednala i ďáblovy ruce. Takže až dočtu Ledový dech, budu číst zas Johna. :-)

14.6.2019 | 21:07:39
kuba2008

Mně se také knihy o lordu Johnovi čtou těžce, ale přesto je všechny mám. Pro Ďáblovi ruce si jedu asi ve čtvrtek. Ovšem Cizinka je Cizinka. Ta je jen jedna a je jedinečná.

#4 delfinek
18.6.2019 | 19:57:51
delfinek

#3 kuba2008: Pravda pravda, je opravdu jedinečná. A to čekání na novou řadu je už dost dlouhé a ještě dlouhé bude. :-(

18.6.2019 | 20:07:25
PenelopaW

Za sebe jen musím říct, že když jsem se dívala na fotky herců, tak se mi hrozně nelíbil Johnův bratr Harold. Já si ho při čtení – a hlavně na základě povídky v Sedmi kamenech – představovala jako komodora Norringtona z Pirátů v Karibiku :-). Ale výběr hereckého představitele samotného lorda Johna vypadá dobře a vůbec mi nevadí, že není blond jako v knize :-).

18.6.2019 | 20:45:27
PenelopaW

Přečetla jsem nejprve Bratrstvo čepele (Ztracený deník) a včera dočetla Důvěrnou záležitost. S ohledem na to, že povídky v Ďáblových rukách předcházejí časově první knize, jdu nyní na „čtyřku“ a Skotského vězně si nechávám na konec. Čímž si udělám hezký oslí můstek ke druhému čtení Cizinky :).

3.8.2019 | 12:38:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: Never My Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás