Outlander (Cizinka) Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce

Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce

Vyšla kniha Lord John a Ďáblovy ruce

Nakladatelství Edice Knihy Omega pokračuje ve vydávání knih ze světa Cizinky. Nově si můžete koupit knižní titul Lord John a Ďáblovy ruce.

9 0
14.6.2019

Diana Gabaldon, autorka série Cizinka, která se dostala na čelní příčky žebříčku bestsellerů New York Times, přináší tři fascinující příběhy o válce, intrikách a špionáži, v nichž vystupuje jedna z jejích nejpopulárnějších postav: lord John Grey.

V povídce Lord John a Klub pekelného ohně zahlédne lord John ve dveřích klubu pro gentlemany neznámého muže – a rozruší ho zoufalá prosba, aby se setkali v soukromí. To je impulz, který lorda Johna zavede do bludiště politické proradnosti a do rukou nebezpečného zhýralého utajeného spolku. V novele Lord John a sukuba se angličtí vojáci, kteří bojují v Prusku, děsí smrtícího stvoření, které se zjevuje v noci. Lord John je povolán, aby celou záležitost prošetřil, a brzy si uvědomí, že ze všech přízraků, které člověka straší, není žádný děsivější než ten, který vychází přímo z lidského srdce. V novele Lord John a přízrak vojáka se lord John náhle ocitá uprostřed vyšetřování záhadného výbuchu děla na bitevním poli. To ho nakonec přinutí, aby se utkal s vlastními přízraky – a zdrcující možností, že mezi důstojníky ozbrojených sil Jeho Veličenstva se ukrývá zrádce.


Knihu si můžete už nyní zakoupit na stránkách Edice Knihy Omega.

Diskuze /6

PenelopaW

Lord John se mi překvapivě ukázal být velmi čtivou záležitostí. I když popisů některých milostných scén bych se osobně klidně vzdala, jsem konzervativní osoba :-). Četla jsem dílčí povídky v Sedmi kamenech a Bratrstvo čepele, první a třetí knihu mám doma půjčené z knihovny a čekají, až dočtu Ledový dech, takže po přečtení téhle zprávy mne docela mrzí, že naše knihovna má z důvodu údržby zavřeno až do 1.9. Ale hned jsem jim poslala tip k nákupu publikace :-).

14.6.2019 | 19:57:00
delfinek

Zatím jsem četla první díl o lordu Johnovi a nějak jsem se jím těžce prokousávala. Ale vzhledem k tomu, že mám všechny doposud vyšlé díly, už jsem si objednala i ďáblovy ruce. Takže až dočtu Ledový dech, budu číst zas Johna. :-)

14.6.2019 | 21:07:39
kuba2008

Mně se také knihy o lordu Johnovi čtou těžce, ale přesto je všechny mám. Pro Ďáblovi ruce si jedu asi ve čtvrtek. Ovšem Cizinka je Cizinka. Ta je jen jedna a je jedinečná.

#4 delfinek
18.6.2019 | 19:57:51
delfinek

#3 kuba2008: Pravda pravda, je opravdu jedinečná. A to čekání na novou řadu je už dost dlouhé a ještě dlouhé bude. :-(

18.6.2019 | 20:07:25
PenelopaW

Za sebe jen musím říct, že když jsem se dívala na fotky herců, tak se mi hrozně nelíbil Johnův bratr Harold. Já si ho při čtení – a hlavně na základě povídky v Sedmi kamenech – představovala jako komodora Norringtona z Pirátů v Karibiku :-). Ale výběr hereckého představitele samotného lorda Johna vypadá dobře a vůbec mi nevadí, že není blond jako v knize :-).

18.6.2019 | 20:45:27
PenelopaW

Přečetla jsem nejprve Bratrstvo čepele (Ztracený deník) a včera dočetla Důvěrnou záležitost. S ohledem na to, že povídky v Ďáblových rukách předcházejí časově první knize, jdu nyní na „čtyřku“ a Skotského vězně si nechávám na konec. Čímž si udělám hezký oslí můstek ke druhému čtení Cizinky :).

3.8.2019 | 12:38:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás