Outlander (Cizinka) Představitelka Brianny byla obsazena

Představitelka Brianny byla obsazena

Představitelka Brianny byla obsazena

Po dlouhém čekání bylo oznámeno, že se k úspěšné rodině Outlanderu přidá mladá herečka Sophie Skelton. V článku se mohou vyskytnout spoilery obsahující část děje z knihy Vážka v jantaru. Vstup dál je tedy na vlastní nebezpečí.


11 0
29.1.2016

Kdo je Brianna?

Jak už možná někteří odborníci na genetiku vydedukovali z barvy vlasů a z událostí posledního dílu první série, Brianna Randall je dcerou Jamese Frasera a Claire Beauchamp Randall Fraserové. Taky vás zarazilo její příjmení a říkáte si, jak mohla dcera Jamieho vyrůstat s jeho úhlavním nepřítelem Black Jackem Randallem? Nebo vás napadají ještě jiné teorie? Nechte se překvapit.

Brianna je nicméně popisovaná jako krásná, rudovlasá žena, která je proslulá svou tvrdohlavostí a inteligencí. Bude tedy velmi zajímavé pozorovat, co zdělila po svých rodičích a jak zapadne do celého světa Cizinky.


O herečce

Celým jménem Sophie Alexandra Skelton je britská herečka, která se narodila před 21 lety ve Woodfordu. Je nejmladší ze tří sourozenců a má dva bratry – Sama a Rogera (všimněte si podobnosti se jmény – Sam Heughan a Roger MacKenzie). Měří 1, 73 m. Její rodiče pracují jako tvůrci hraček. Má maturitu z biologie, chemie, anglické literatury a matematiky, přesto se ale vzdala univerzitního vzdělání a jako první z rodiny se vydala na dráhu herečky.

Vidět jsme ji mohli hlavně v britských seriálech Waterloo Road, Doctors, Foyle's War nebo Casualty.

Uvidíme, jak se s rolí a určitě i obrovskou slávou, která ji čeká, popasuje.

Jak jste s výběrem herečky spokojení? Měli jste vyhlídnutou jinou rusovlásku? Napište nám do komentářů!

Diskuze /4

E-nika

Myslím, že se pro roli hodí perfektně =) Jsme zvědavá, kdy se v seriálu objeví – zda to bude přesně podle knihy či trochu jinak .. =)

29.1.2016 | 13:33:08
rosemari

to aj ja a presne takto som si ju predstavovala

30.1.2016 | 23:02:46
P_E_T

Měla by mít aspoň metr osmdesát. Je prostě malá :/

#4 hermionablack
3.2.2016 | 13:02:42
hermionablack

#3 P_E_T: Třeba dostane podpatky :D

webmaster
4.2.2016 | 17:22:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás