Outlander (Cizinka) Třetí řada seriálu skrývá několik překvapení

Třetí řada seriálu skrývá několik překvapení

Třetí řada seriálu skrývá několik překvapení

Abychom letos na Cizinku nekoukali jen tak pasivně, schovali nám tvůrci do seriálu tzv. velikonoční vajíčka. Pozorní diváci je prý určitě nepřehlédnou.

15 0
20.9.2017

Nejprve si vysvětlíme, proč velikonoční vajíčka. Jde o tradiční velikonoční zvyk, který přetrvává dodnes zejména ve Velké Británii. O velikonoční neděli schovají rodiče svým dětem malovaná vajíčka po domě či po zahradě. A úkolem dětí je všechna najít. Vajíčka mohou být schovaná kdekoli. Dítko, které najde všechna nebo nejvíce vajec, vyhrává cenu v podobě sladkostí, drobných peněz či hraček. Ač třetí řada seriálu zdaleka nepoběží do Velikonoc, můžeme si hrát i během podzimu.

John G. Steele prozradil, že jedno vejce ukryl na Artemis, loď, na které se ClaireJamiem plaví do Karibiku. A bude mít něco společného s bordelem v Paříži z druhé řady, ale bude upraveno pro tuto řadu. Tohle vejce prý najdeme snadno.


Ve velmi očekávané scéně v tiskárně schoval Steele něco velmi zvláštního, a to přímo od autorky knih Diany Gabaldon. Taky přiznal, že to bude tvrdší oříšek.

Foto: EW

I návrhářka kostýmů Terry Dresbach má pro fanoušky připraveno malé překvapení. Jedny z Claiřiných lepších šatů z druhé řady byly zrecyklovány a nyní je opět uvidíme. Máme dávat pozor a hledat známý ohoz někdy v polovině série. "Chceme být co nejvíce autentičtí,“ řekla Terry Dresbach. "Lidé tehdy měli dvoje nebo troje šaty, které jim musely vydržet celý život.

Až tedy budete se zapálením sledovat Mořeplavce, myslete na to, že máte hledat poklad :). A o své postřehy se podělte tady s námi.

Diskuze /3

Slunicko26

Tak v tiskárně byla (prý) kniha Mořeplavec v regálu, ale z ulož-to není příliš kvalitní obraz, tak to nebylo ostré a knihu jsem nerozpoznala. Na lodi hledejme něco z druhé řady z bordelu ve Francii? Co by to mohlo být? stolečky? No, postýlky to asi nebudou. Tak jdu pátrat.

13.11.2017 | 19:57:55
Slunicko26

Mám to, měla jsem to před očima hned, ale chtěla jsem si to ověřit. Abych vajíčka neodkryla hned, abych nechala také jiné zájemce pátrat, je to skutečně stejná věc na lodi a v nevěstinci. Nápověda: zaměřte se na poprsí. Také o něm mluví kapitán. Co by měly ženy na palubě v noci dělat? A ta co za ně převzala službu je i v bordelu.

14.11.2017 | 0:25:27
Zuzanej

Já jsem koukla na díl A. Malcolm asi 3× a opravdu jsem neviděla výtisk knihy v poličce.

21.11.2017 | 13:44:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: Never My Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás