Outlander (Cizinka)
95/100 - 311×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
8 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Geillis Duncan

Geillis Duncan

Záhadná žena, která se vyzná v bylinkách a rostlinách.

Sezóny 3
2014 - 2015

Geillis Duncan je záhadná žena, která se stane první kamarádkou Claire Randall v jejím novém světě. Vyzná se v bylinkách a rostlinách, proto si většina lidí myslí, že je čarodějnice. Mezi její přednosti patří chytrost, mazanost, krása a záhadnost – prostě je to typ člověk, kterému byste neměli věřit.

Claire a Geillis si začnou velmi dobře rozumět a společně začnou podnikat různé věci. Později se Claire dozvídá, že je Geillis těhotná. Když zjišťuje, kdo je otcem jejího dítěte, tak se jí podaří odhalit, že je to Dougal MacKenzie.

Obě dvě jsou z ničeho nic obviněny z čarodějnictví a společně jsou dovedeny před soud, který nemá žádné východisko. Geillis se nakonec ke svým činům přizná a zároveň řekne Claire, že je z 20. století jako ona. Claire to najednou všechno dojde a pochopí, proč se Geillis tak chovala.

Geillis Duncan je…

  • bývalou manželkou Grega Edgarse (†), Arthura Duncana (†) a Barnabase Abernathyho (†)

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Zprvu záhadná, poté přátelská, schopna se pro přítelkyni obětovat, ale nakonec je to jen psychopatka, fanatička, mrcha a vražedkyně.

7.10.2022 | 19:31:59
Whitewolf114

Nejdříve pro mě byla taková neutrální ale potom, co se obětovala za Claire mě dostala, to bych do ní neřekla, že dokáže myslet i na někoho jiného než na sebe. Tam mi jí bylo líto ale vzápětí mě opět velmi zklamala ve třetí řadě, kde se chovala na svůj věk dost mladistvě, nejdříve se za Claire obětuje a pak jí zradí? No ať byla v první řadě jakákoliv, ve třetí řadě mi byla určitě nepříjemná (Dávám 2 hvězdy díky tomu obětování)

19.1.2019 | 16:56:48
SaDiablo

Kéžby se vrátila, nechápu, že jí nedali víc prostoru.

15.7.2016 | 22:41:22
Len_LenKa

Bohovská :) dúfam, že sa vráti.

15.2.2016 | 23:07:11
wrong

škoda že nedostala viac priestoru

16.5.2015 | 11:33:52
kjama

Prostě pěkná píííp! Je zcela jasné od začátku, co je zač.

21.10.2014 | 19:47:54
mynonka

Jsem zvědavá, co se z týhle postavy vyklube,…

10.9.2014 | 15:08:30
Kothy

Zajimava postava :)

18.8.2014 | 17:22:59

Cizinka pokračuje

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Společnost Starz prostřednictvím videa oznámila, že se oblíbený seriál všech milovníků historie, Skotska, USA a ladných nohou v kiltech dočká osmé série. Bohužel vše dobré má svůj konec, takže osmá série bude pro seriál i tou finální.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Cizinka se vrátí v létě

Cizinka se vrátí v létě

Fanoušci seriálu Cizinka se mohou těšit na letošní léto. Stanice Starz totiž informovala, že sedmá série si právě tehdy odbude svou premiéru a rovnou nám naservírovala teaser se záběry z připravované sezóny.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama