Outlander (Cizinka) Geillis Duncan

Geillis Duncan

Geillis Duncan

Záhadná žena, která se vyzná v bylinkách a rostlinách.

Sezóny 1
2014 - 2015

Geillis Duncan je záhadná žena, která se stane první kamarádkou Claire Randall v jejím novém světě. Vyzná se v bylinkách a rostlinách, proto si většina lidí myslí, že je čarodějnice. Mezi její přednosti patří chytrost, mazanost, krása a záhadnost – prostě je to typ člověk, kterému byste neměli věřit.

Claire a Geillis si začnou velmi dobře rozumět a společně začnou podnikat různé věci. Později se Claire dozvídá, že je Geillis těhotná. Když zjišťuje, kdo je otcem jejího dítěte, tak se jí podaří odhalit, že je to Dougal MacKenzie.


Obě dvě jsou z ničeho nic obviněny z čarodějnictví a společně jsou dovedeny před soud, který nemá žádné východisko. Geillis se nakonec ke svým činům přizná a zároveň řekne Claire, že je z 20. století jako ona. Claire to najednou všechno dojde a pochopí, proč se Geillis tak chovala.

Geillis Duncan je…

  • bývalou manželkou Grega Edgarse (†), Arthura Duncana (†) a Barnabase Abernathyho (†)

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Nejdříve pro mě byla taková neutrální ale potom, co se obětovala za Claire mě dostala, to bych do ní neřekla, že dokáže myslet i na někoho jiného než na sebe. Tam mi jí bylo líto ale vzápětí mě opět velmi zklamala ve třetí řadě, kde se chovala na svůj věk dost mladistvě, nejdříve se za Claire obětuje a pak jí zradí? No ať byla v první řadě jakákoliv, ve třetí řadě mi byla určitě nepříjemná (Dávám 2 hvězdy díky tomu obětování)

19.1.2019 | 16:56:48
SaDiablo

Kéžby se vrátila, nechápu, že jí nedali víc prostoru.

15.7.2016 | 22:41:22
Len_LenKa

Bohovská :) dúfam, že sa vráti.

15.2.2016 | 23:07:11
wrong

škoda že nedostala viac priestoru

16.5.2015 | 11:33:52
kjama

Prostě pěkná píííp! Je zcela jasné od začátku, co je zač.

21.10.2014 | 19:47:54
mynonka

Jsem zvědavá, co se z týhle postavy vyklube,…

10.9.2014 | 15:08:30
Kothy

Zajimava postava :)

18.8.2014 | 17:22:59

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás