Outlander (Cizinka) Suzette

Suzette

Suzette

Služebná v Jaredově domě v Paříži, která se velmi oddaně stará o svou dočasnou paní Claire.

Sezóny 1
2016 -


Suzette je rozverná francouzská komorná, se kterou se Fraserovi seznámí v domě bratrance Jareda. Claiřina přičinlivost jí působí starosti a značně si oddychne, když si Claire namísto stlaní postelí najde práci v L'Hôpital des Anges.

Suzette má tmavé kudrnaté vlasy a uhrančivé oči. Má slabost pro muže a zalíbí se jí nemluvný Murtagh, se kterým se během Pařížské eskapády Fraserových sblíží.


V knižní předloze k seriálu postava Suzette nevystupuje. Claiřina komorná v domě v ulici Tremoulins v Paříži se jmenuje Marguerita a vyjma zvědavosti a všetečnosti nemá se seriálovou Suzette moc společného.

Základní informace

Národnost: francouzská

Vztahy

Ostatní
- Jared Fraser (zaměstnavatel)
- Magnus (majordomus v domě, kde Suzette pracuje)
- Murtagh Fraser (milenec)

Suzette v druhé řadě seriálu Outlander 

Suzette nás provází po celou dobu, kterou Fraserovi tráví v pařížském domě bratrance Jareda. Narazíme na ni v epizodách Not in Scotland Anymore, Useful Occupations and Deceptions, La Dame Blanche, Best Laid Schemes… a Faith. V úvodu je roztomile neodbytná na schodišti dočasné rezidence Fraserových v Paříži, kde požaduje od Claire větší nedbalost co se úklidu týká. Později si s Murtaghem stýská nad neutěšeným stavem milostného života své paní, zatímco s ním místo plnění pracovních povinností skotačí v peřinách. Fergusovi daruje za kompliment pečené kuřecí stehno. A nakonec je zcela zničená Claiřinou ztrátou dítěte.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás