Outlander (Cizinka) Suzette

Suzette

Suzette

Služebná v Jaredově domě v Paříži, která se velmi oddaně stará o svou dočasnou paní Claire.

Sezóny 1
2016 -

Suzette je rozverná francouzská komorná, se kterou se Fraserovi seznámí v domě bratrance Jareda. Claiřina přičinlivost jí působí starosti a značně si oddychne, když si Claire namísto stlaní postelí najde práci v L'Hôpital des Anges.

Suzette má tmavé kudrnaté vlasy a uhrančivé oči. Má slabost pro muže a zalíbí se jí nemluvný Murtagh, se kterým se během Pařížské eskapády Fraserových sblíží.


V knižní předloze k seriálu postava Suzette nevystupuje. Claiřina komorná v domě v ulici Tremoulins v Paříži se jmenuje Marguerita a vyjma zvědavosti a všetečnosti nemá se seriálovou Suzette moc společného.

Základní informace

Národnost: francouzská

Vztahy

Ostatní
- Jared Fraser (zaměstnavatel)
- Magnus (majordomus v domě, kde Suzette pracuje)
- Murtagh Fraser (milenec)

Suzette v druhé řadě seriálu Outlander 

Suzette nás provází po celou dobu, kterou Fraserovi tráví v pařížském domě bratrance Jareda. Narazíme na ni v epizodách Not in Scotland Anymore, Useful Occupations and Deceptions, La Dame Blanche, Best Laid Schemes… a Faith. V úvodu je roztomile neodbytná na schodišti dočasné rezidence Fraserových v Paříži, kde požaduje od Claire větší nedbalost co se úklidu týká. Později si s Murtaghem stýská nad neutěšeným stavem milostného života své paní, zatímco s ním místo plnění pracovních povinností skotačí v peřinách. Fergusovi daruje za kompliment pečené kuřecí stehno. A nakonec je zcela zničená Claiřinou ztrátou dítěte.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás