Outlander (Cizinka) Suzette

Suzette

Suzette

Služebná v Jaredově domě v Paříži, která se velmi oddaně stará o svou dočasnou paní Claire.

Sezóny 1
2016 -

Suzette je rozverná francouzská komorná, se kterou se Fraserovi seznámí v domě bratrance Jareda. Claiřina přičinlivost jí působí starosti a značně si oddychne, když si Claire namísto stlaní postelí najde práci v L'Hôpital des Anges.

Suzette má tmavé kudrnaté vlasy a uhrančivé oči. Má slabost pro muže a zalíbí se jí nemluvný Murtagh, se kterým se během Pařížské eskapády Fraserových sblíží.


V knižní předloze k seriálu postava Suzette nevystupuje. Claiřina komorná v domě v ulici Tremoulins v Paříži se jmenuje Marguerita a vyjma zvědavosti a všetečnosti nemá se seriálovou Suzette moc společného.

Základní informace

Národnost: francouzská

Vztahy

Ostatní
- Jared Fraser (zaměstnavatel)
- Magnus (majordomus v domě, kde Suzette pracuje)
- Murtagh Fraser (milenec)

Suzette v druhé řadě seriálu Outlander 

Suzette nás provází po celou dobu, kterou Fraserovi tráví v pařížském domě bratrance Jareda. Narazíme na ni v epizodách Not in Scotland Anymore, Useful Occupations and Deceptions, La Dame Blanche, Best Laid Schemes… a Faith. V úvodu je roztomile neodbytná na schodišti dočasné rezidence Fraserových v Paříži, kde požaduje od Claire větší nedbalost co se úklidu týká. Později si s Murtaghem stýská nad neutěšeným stavem milostného života své paní, zatímco s ním místo plnění pracovních povinností skotačí v peřinách. Fergusovi daruje za kompliment pečené kuřecí stehno. A nakonec je zcela zničená Claiřinou ztrátou dítěte.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás