Outlander (Cizinka) Intro druhé řady seriálu Outlander

Intro druhé řady seriálu Outlander

Intro druhé řady seriálu Outlander

O kráse a síle úvodní znělky není pochyb. S druhou sérii došlo i k menším úpravám – byly přidány nové scény a část písně je francouzsky. Připomeňte si tuto poutavou melodii znovu i s českým překladem.


12 0
20.4.2016

Znělkou se stala původní skotská lidová skladba The Skye Boat Song a pro seriál nebyla vybrána jen tak náhodou. Vypráví o útěku Karla Eduarda Stuarta (Bonnie Prince Charlie) po prohrané bitvě u Cullodenu právě na ostrov Skye. Jen se osoba změnila z jeho na ji, aby lépe zapadla do kontextu příběhu. Za skladbou a celkově veškerou hudbou v seriálu stojí věhlasný skladatel Bear McCreary.

Znělku z první série si můžete též připomenout. A nezapomeňte i na historku o jejím vzniku aneb Nikdo nemá rád dudy.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

YGHY007

Krasa… :-)

20.4.2016 | 21:12:03
kristynak

Znělka je samozřejmě úchvatná! Text, melodie, krása! Ovšem kdybych nevěděla, že část je zpívaná francouzsky a nezaměřila se na to, v životě to nepoznám. Výslovnost stojí za prd…

22.4.2016 | 21:19:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás