Outlander (Cizinka) Trailer k epizodě The Watch

Trailer k epizodě The Watch

Trailer k epizodě The Watch

Jamie čelí jisté smrti, když jej jeden červenokabátník chce připravit o život.

9 0
28.4.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

LadyKatharina

Tak já nevím. Četla jsem knížku, ale tohle mi nic neříká. Může mi prosím nějaký další čtenář objasnit, jestli to tam je nebo mám pravdu a v knížce to není? Ne, že by mi to vadilo. Musím říct, že se mi líbí, jak se s tím scénáristé popasovávají. Díky na odpověď :-)

#2 Mejsy
28.4.2015 | 17:51:40
Mejsy

#1 LadyKatharina: Takhle přesně to tam samozřejmě neni, ale Hlídka o něm věděla a někde na Jamieho číhala a chtěla zatknout. A díky Hlídce se pak dostal tam, kam se dostal. :-(

28.4.2015 | 18:41:27
dada108

Nebylo, Clair dostala zprávu, že ho chytli on se popral skočil do řeky a uplaval a ona ho potom s jeho sestrou šla hledat, zjistily že je živí, ale pak se dozví, že ho chytili a je tam kam se dostal a vůbec nevím jestli to chci vidět :(

29.4.2015 | 7:43:25
Anki

Dada108: No možná to tam ještě bude. Jak sem zjistila při srovnávání knížky a seriálu, dřív nebo později sem tam všechno postupně ukáže. Někdy v jiných situacích, než je to v knížce. Já čtu vždy tak 1–2 díly napřed a zatím se mi to potvrdilo. Někdy vynechají postavu, jako například u toho mlýna ..Ale rozhodně bych neprozrazovala ;)

30.4.2015 | 1:22:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás