Ozark
95/100 - 83×

Ozark

Marty Byrde je finanční poradce, který pere špinavé peníze pro drogový kartel. Aby ochránil svou rodinu, musí se všichni přestěhovat do oblasti Ozarks, kde má ve své činnosti pokračovat. Záhy se přesvědčí, že to rozhodně nebude snadné.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Thriller
hrají
Jason Bateman (Martin Byrde), Laura Linney (Wendy Byrde), Sofia Hublitz (Charlotte Byrde), Julia Garner (Ruth Langmore), Lisa Emery (Darlene Snell), Jason Butler Harner (Roy Petty), Janet McTeer (Helen Pierce), Charlie Tahan (Wyatt Langmore),

Tvůrci seriálu Ozark nevylučují spin-off

Tvůrci seriálu Ozark nevylučují spin-off

Sotva jsme zahlédli Ozark ve zpětném zrcátku, už to vypadá, že bychom se do toho světa mohli zase vrátit. Tvůrci seriálu totiž nevylučují spin-off.

6 0
11.5.2022

Každý seriál ho. Spin-off. Málokdy povedeného pokračování by se mohl dočkat i veleúspěšný hit streamovací služby Netflix. Logika je jasná, Netflix potřebuje silné seriálové a filmové značky, které by lákaly předplatitele.

Právě Ozark patří mezi nejúspěšnější projekty Netflixu. Každá nová řada přináší rekordy ve sledovanosti celé série, takže není se čemu divit, že Netflix se s tímto hitem nechce tak brzy rozloučit.

Ptáte se brzy? Ano, brzy. Seriál získal jen a pouze 4 řady. I když se seriál pyšní vysokou oblibou, tak se ho tvůrci rozhodli po třetí řadě ukončit. Finálová řada sice dostala o něco více epizod, ale i tak se nedá říct, že by se Netflix v tomto případě choval nějak zvlášť agresivně. Tentokrát se služba snažila seriál ukončit důstojně a bez zbytečného natahování.

Jenomže každý malý úspěch v dnešní době znamená, že seriál dostane spin-off. Své by o tom mohl vyprávět například seriál The Walking Dead, který sice končí, ale AMC plánu hned několik pokračování.

Ruth patří k nejsilnějším postavám celého příběhu, Foto: Netflix

V případě Ozarku je celý spin-off ještě hodně nahrubo vymyšlený. Chris Mundy prozradil magazínu TVLine, že se o spin-offu mluví. Zatím však nepadlo žádné definitivní rozhodnutí. Stejně tak není jasné, jaké postavě by se nový seriál mohl věnovat. Největší kandidát na vlastní seriál nám totiž ve finále seriálu zemřel, takže je otázkou, jestli jsou tvůrci vůbec schopní vybudovat silný příběh okolo nějaké jiné postavy.

Má podle vás smysl vymýšlet spin-off k seriálu, nebo by příběh Ozarku měl zůstat ukončený?

Zdroj anotačního obrázku: Netflix

Diskuze /2

Ananas

Ako bolo písané v článku tak postava o ktorej by bol dobrý spin-off zomrela, jedine že by spravili spin-off o Jonahovi a Charlotte ale to by tam musel byť aj Marty a Wendy takže to by nedávalo moc zmysel.. Radšej nech to nechajú tak ako to skončilo

12.5.2022 | 11:37:11
Dryx cz

To spíš ještě jednu sérii.. + nové postavy.. a když se nějaká chytne, pak spin-off ;-)

12.5.2022 | 19:07:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama