Zdroj: Shootonline.com
Byli oznámeni dva noví režiséři 14. řady seriálu Doctor Who. Na režiserská křesla usednou Julie Anne Robinson a Ben Chessell.
Russell T. Davies v novém čísle časopisu Doctor Who Magazine uvedl:
Julie Anne je pro mě vysněnou režisérkou, protože jsem s ní chtěl pracovat už od doby, kdy jsem seděl v úžasu nad seriálem Blackpool. Julie Anne přichází s tou nejlepší referencí vůbec – s hercem Davidem Tennantem, který hrál v Blackpoolu a miluje ji! Po úspěchu Bridgertonu práce s Julií Anne stala ještě nemožnější nadějí. Takže splnit si sen a dostat Julii Anne do Cardiffu – do dvou divoce odlišných epizod, od divoce odlišných scénáristů – je naprostá radost.
Foto: Shootonline.com
Výkonný producent Phil Collinson mezitím promluvil o příchodu Bena Chessella:
Při hledání režisérů jsme se dostali až do Austrálie, abychom našli Bena. Jedním z nejlepších pořadů, které jsem kdy v televizi viděl, je Giri/Haji, jehož velkolepé finále režíroval Ben. Ten porušil všechna pravidla toho, čeho může televize dosáhnout, takže jsme věděli, že se dokonale hodí pro tento dvoudílný blok, který celý pořad posouvá do skutečně nových oblastí. Všichni jsme přemýšleli, jak toho dosáhnout, ale Ben napochodoval ukázat, jak na to!
Tato dvojice se připojuje k již dříve oznámeným režisérům 14. řady Marku Tonderaiovi a Dylanu Holmesovi Williamsovi.
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /5
ReisRyos
Mohou přidat kolik režisérů chtějí, ale seriál už dávno není co býval. Teď je z toho poslední série nekoukatelný paskvil plný nesmyslů.
Rolb
Důležité bude dodržet ,multikulti-homo. Pak možná trošku děje. To se ale už děje v jakémkoliv snímku,takže takový standart.
TrenakCZ
Když bude na Diesney+, bude to tam od první serie, tedy od 9. doktora? Nebo čistě to co bude nové, 14. serie + specialy?? Nikde to nemohu najít..
Ten Tamten
Hele nechci znít jakože jsem nepřádoucí ale zdá se mi, že zatím všechno co bylo ohledně nové Dr. Who série oznámeno, je kontroverzní (aspoň pro mě). Nový herec Doktora se mi na tu roli absolutně nehodí (NEJSEM RASISTA OKE? Jen si nejsem jistej jestli herec co hrál v SE komediální postavu dokáže zahrát i tak seriózní postavu jako je Doktor) a i jeho autfit je takovej divnej. Nelíbí se mi ani interiér nové TARDIS. Zdá se mi prostě nějak moc bílej a jestli to není kvůli referenci na interiér původního Doctora Who, tak fakt nevím. Možná jsem až moc skeptický ale i tak nové DR Who éře věřím a těším se na Barneyho Stinsona :P
Ten Tamten
Hele nechci znít jakože jsem nepřádoucí ale zdá se mi, že zatím všechno co bylo ohledně nové Dr. Who série oznámeno, je kontroverzní (aspoň pro mě). Nový herec Doktora se mi na tu roli absolutně nehodí (NEJSEM RASISTA OKE? Jen si nejsem jistej jestli herec co hrál v SE komediální postavu dokáže zahrát i tak seriózní postavu jako je Doktor) a i jeho autfit je takovej divnej. Nelíbí se mi ani interiér nové TARDIS. Zdá se mi prostě nějak moc bílej a jestli to není kvůli referenci na interiér původního Doctora Who, tak fakt nevím. Možná jsem až moc skeptický ale i tak nové DR Who éře věřím a těším se na Barneyho Stinsona :P