Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
Určitě se těšíte na odloženou desátou sezónu, která nás čeká už v polovině dubna. Trailer k ní přibližuje nové nepřátele i staré známé, najdete ho uvnitř článku.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /13
Lex Luthor
Konečně trailer vypadá dobře nemůžu se dočkat
bukajik
Moc sa teším :-)
Rebeka89
Už 15.4.?? Nemůžu se dočkat!! :D :3
Ikari
tohle ma byt Moffatova posledni rada, co? to prichazi o nekolik rad pozde, rekl bych, ale prece :D uz se celkem tesim na jedenactou :)
#7 alexisYann
On je ten trailer na světě už poměrně dlouho, to jen tady je to nějaké opožděné :) Těším se na Missy. Pevně doufám, že když je to Moffatova poslední řada, že ji využije do posledního dechu a neudělá nějakou pakárnu, která by ztížila práci ve vymýšlení nové řady.
#6 zlatodenizlatodeni
#5 Yann: ano, je venku týden, ale nestíhám to. :D
alexis
#4 Ikari: Vidím to stejně:-)
Annie2809
Bill je velká sympaťačka teda :) Těším se na ni
elpapirus
Mně ta jeho společnice prostě nesedí. Ale dám tomu šanci a uvidíme :)
alexis
Jo, Bill působí jako sympaťačka. Jen doufám, že se takhle nebude chovat pořád, že se bude taky někdy chovat civilně. To by totiž přestalo být sympatické, to by bylo křečovitě. Četla jsem, že její postava prý má být lesbička, tak snad nebude i muslimka. To už by bylo fakt moc:-)
Yann
Já se opravdu hodně těším na Nardola. Společně s Bill a Doctorem budou určitě tvořit geniální trojku a bude i sranda. Tardis nebude tak prázdná jako to bývá při tom, když je jenom jedna společnice. Když v Tardis společně s Doctorem cestovali Amy a Rory, byl seriál také hned živější :)
kneznaL
Tak jsem se šla mrknout, kdy se letos dočkáme 10. série a takové milé překvapení :-) Už se nemůžu dočkat. Vypadá to úžasně.
Erika88
Ahooj. Super seriál Prostě vypnu mozek a hltáv všemy doušky :D Už se těším na novou sérii :) :) A koukám že je tady více těch, koho ten seriál nějakým způsobem nadchl :) Já jsem si našla i stránku, kde jsem si koupila tento řetízek http://www.originalzfilmu.cz/…-tardis.html woow. Jsem strašnej fanda!! :D