Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
Po prvním teaser traileru, který byl zveřejněn před měsícem, tu nyní máme další, byť tentokrát o něco kratší ukázku na devátou řadu obnoveného Doctora Who, které se na kanálu BBC One dočkáme zhruba za jeden další měsíc, a to konkrétně v sobotu 19. září.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /16
Čelo
Moc moc moc se těšííím !!!
marecek8
Tento rok sa im niečo veľmi podarilo, pretože o celej sérii nevieme dohromady nič užitočné a práve preto som aj taký natešený! A vyzerá to dokonalo a tá hudba… paráda. Skvelé, fakt sa už neviem dočkať!!!
Kimberlly
Super. Neviem sa dočkať! :)
Beranir
já doufám že už konečně bude hlavní postava seriálu doctor who ten doctor protože celou minulou serii se mi zdálo že doctor dělá Kláře jen takovou podržtašku celá minulá série se měla jmenovat Clara who s hostujícím doctorem
#5 qwertz123 #6 wosakaqwertz123
#4 Beranir: přesně tak poslední série byla divná a novej doktor mi tam vůbec nesedí
wosaka
#4 Beranir: Taky se mi to zdálo že celá minulá série byla až příliš zaměřena na Clara/Danny. Snad doctor dostane příští sérii více prostoru.
bukajik
Moc sa teším už. Dufam že to bude pecka.
Yann
Mně Clara prostě nesedí. Její linka je úplně vyčerpaná a už nějakou dobu je tam prostě navíc. Dokud tam bude, obávám se, že Doctor bude takový jaký byl minulou sérii.
geroge kalous
Ja nevim. Minulou serii jsem ani nedokoukal. Nový doktor me nechytnul, koukal jsem na to jen kuli Clare, protoze je hezka, ale i tak uz se vycerpala. :D Az bude nový doktor tak mozna zacnou znovu koukat. :)
armunder
Tak moment vona tam hraje Aria ze hry o trůny viděl jsem jí tam v traileru
#11 panwalterpanwalter
#10 armunder: Jo hraje vždyť to byla jedna z prvních zpráv o 9. řadĕ.
#12 armunderarmunder
#11 panwalter: To jsem ještě nesledoval seriál :D
Sillia
Sakra, už aby to tu bylo… Kdo má čekat ještě 29 dní.
#14 MarekKovacWhovianMarekKovacWhovian překladatel
#13 Sillia: my všetci :D
Jara
Perfektní…Doctor s kytarou, brýle…Peter se vrací ke svým punkovým kořenům? :) Každopádně je tam vidět posun v tom, že Clara snad bude konečně mít radost, že cestuje s Doctorem, a ne se neustále soužit, jak lže nudnému příteli, který nikoho nezajímá. Doufám, že Peter zůstane hodně dlouho, je to skvělý Doctor.
Nemesis23
Nejvíc,nejvíc,nejvíc se těšim :-) Peter je skvělej Doktor, Clara mě sice už nebaví,ale Peter to vynahrazuje…podle teaserů to vypadá na výbornou řadu. Už aby to bylo :-)