Jak jistě víte, Mniši získali, co chtěli. Doktor se s tím ale smířit nehodlá a hledá vlastní cestu, jak zvrátit to, co částečně způsobil on sám. Podívejte se na ukázku k následující epizodě.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /9
Lex Luthor
doufám, že to nebude jen další kecání jako minule a něco se tam začne dít, doufám v pořádnou invasion
wildrenka
Nene vážně? Zastřelí ho? Bude reinkarnace? HURÁ!
#4 RicmontTomoso18
Missy ide zabiť Bill???
Ricmont
#2 wildrenka: Ano uprostřed série bude Doctor renenerovat? Počkat? Vlastně ještě nemá do koho :D
#8 hollmanmonikash překladatel
Teď už se nedivím, že se nikomu nechce do českých titulků. Tahle série je fakt slabá a doktorova společnice je děsná. Mniši připomínají emzáky z Ticha. Jen aby Bill nezůstala i novému doktorovi.
alexis
Náhodou, Bill je dobrá. Zápletka těhle dílů mi taky připomíná to s tím Tichem – jak ovládali dění na Zemi, ale nikdo o tom nevěděl, protože na ně okamžite zapoměl. Ale už nevím, jestli to nebylo v nějaké alternativní časové linii nebo se vesmír nepřepsal, když to ani jeden z těch armádnícch generálů nezmínil…
BackPa
10 série je pořád lepší, jak předchozí 2 série. A poslední díl se mi opravdu moc líbil.
hollman
#4 Ricmont: Náhodou… Já bych byl radši, kdyby zregeneroval v neznámou dobu do neznámého herce, ať je to trošku překvapení. Takhle každý skoro na 90% ví, že bude regenerace až o Vánocích.
#9 BabylonianBabylonian
#8 hollman: Přesně tak, nesnáším to oznamování.