Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
Londýn tak, jak ho nezná ani Doktor. Podívejte se na představení toho, co nás čeká v sobotní epizodě, v podání Petera Capaldiho a Jenny Coleman, představitelů dvanáctého Doktora a Clary, a showrunnera seriálu Doctor Who Stevena Moffata.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /7
Jujaza
Jak víte, v této epizodě Clara „umřela“. Podle mně to bude tak, že si uprosí Missy a ta z ní udělá Cybermana. Jen teorie, ale „Heaven sent“.
#3 Angi #6 ellie88sluplik
Já doufám, že Klára mrtvá zůstane… k tomuhle Doktorovi se prostě nehodila ( patřila k Mattovi ). To, že už se nevrátí taktéž napovídá dlouhá srdcervoucí rozlučková scéna ( patrně inspirována smrtí Matta, který měl taktéž dlouhé umírání ) . Každopádně jsem zvědav, kdo bude novým společníkem/cí/kama ;-)
Angi
#1 Jujaza: A proč by Clara chtěla být cyber man? Kdepak, ta už je mimo.
Každopádně na nového společníka si počkáme skoro rok. Silně pochybuju, že se ukáže ve finále, nebo vánočním speciálu.
Yann
Největší spoiler za poslední dvě série a vy to napíšete jen tak do komentářů??? Fakt díky za zkažení celého překvapení idi*oti!!!
koolsavage
Claru jsem ráda neměla. A rozhodně nechci, aby se vracela.
ellie88
#1 Jujaza: fakt chytrý to napsat do komentáře a neoznačit to spoilerem, je tu plno lidí, kteří to ještě neviděli.
jasonpileek
Já Claru, resp. Jennu rád měl. Jen ji finálem „impossible girl“ zkazil Moffat roli a udělal z ní krávu. Což mi dost pořád mrzí, protože tak zprznit romantický příběh Impossible girl může jedině on .. No obvykle nová společnice přichází nějakým speciálem :) Jen doufám v něco ve stylu Donny :) Navíc River Song by s nim taky někdy měla cestovat, pokud Moffat nezničí totálně i odkaz na dvojepizodu Library …