Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
Steven Moffat si pro nás týden před premiérou své závěrečné epizody sedmé řady s názvem The Name of the Doctor připravil speciální prequel sestavený z monologů Clary a Doktora, kteří nás oba ujišťují o tom, že ve finálním dílu se o obou z nich skutečně dočkáme velkého odhalení.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /8
Marek2060
A teraz mám čakať ? :D toto mi robia naschvál…
barahir čestný člen redakce
No jsem zvědav, co se z toho vyklube, snad se dozvíme alespoň něco o Claře. Na Doctorovo jméno si myslím Moffat netroufne. Navíc, když bude otázka zodpovězena, ticho padne.
#3 SindarSindar
#2 barahir: očekáváš něco podvodného jako „už vím kdo je doktor ~ je to človek co mě mě zachranil“ ?
barahir čestný člen redakce
Očekávám spíš, že Clara se to dozví, ale nám bude jen naznačeno. A vzhledem k tomu, že 8. série bude doví kdy, čekám pořádnej cliffhanger.
#5 matolasmatolas
#4 barahir: 8. séria síce bude bohviekedy, ale ešte bude taký maličký 50ročný špeciál :D
#6 SindarSindar
#5 matolas: jestli vubec bude podle toho jak si serial (po odchodu pondovych) vede v ratingach..
#8 matolasselenne čestný člen redakce
dobře, mám pocit, že se Moffat už definitivně zbláznil: http://www.thesun.co.uk/…poilers.html
matolas
#6 Sindar: BBC vypísala konkurz a už aj zamestnala nového výkonného producenta ku Moffatovi, takže asi majú plány pokračovať. Inak by to zrejme nerobili.