Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
Po superhrdinském speciálu, který si BBC připravilo na letošní Vánoce, se nám konečně poodhalil náznak očekávané desáté série. Neváhejte a podívejte se na první větší přiblížení nové společnice.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /8
ReisRyos
Zajímavé …
tomasmachalekkkk
Už aby to bylo.....jinak FilmBox začal vysílat devátou sérii v dabingu
#5 Angiczjohns
A Missy dabuje Irena Hrubá, která kdysi dabovala Donnu :)
Jinak k dabingu, měl jsem možnost se na ten díl podívat a jediný kdo mi tam nesedí je Capaldi, jinak asi v pohodě :D
#4 tomasmachalekkkktomasmachalekkkk
#3 czjohns: Už jsem to viděl podruhé.A stejnak mi to trhá uši.Nejhorší dabing u samotného Capaldiho
Angi
#2 tomasmachalekkkk: Díky za upozornění, zdaleka se v roce 2017 filmboxu vyhnu.
RedRose
Na Doctora se dívám moc rád… Je to věc vkusu a každý to vidí jinak, ale vždy mám rád, když mi je alespoň jedna postava sympatická… Ideálně samozřejmě obě (Rose & Eccleston, Rose & Tennant, Martha & Tennant), ale to už tady dlouho nebylo… Později už to byly spíše společnice (s vyjímkou nesnesitelné Donny!), protože Smitta jsem ještě zvládal (Amy to spolehlivě dorovnávala), ale Cappaldiho už moc ne, takže to zachraňovala Clara… A teď vidím co tam nasadí teď… Hmm… Nic proti tmavším herečkám nemám (Martha byla skvělá!), ale tohle bude těžký vydržet… A ještě ten děsný afro účes… :-/
Co se nového dabingu týče, tak až na Cappaldiho, kterému mohli vybrat vhodnější hlas, je to standardní slušná práce, která seriálu nijak neubližuje…
Salinda
Ach jo, chybí mi Clara :(
Levia
už aby byl zase jinej doktor :P