Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
Dohady o tom, že by Peter Jackson, světoznámý režisér filmových trilogií Pán prstenů a Hobit, mohl natočit alespoň jednu epizodu seriálu Doctor Who, probíhají už pár let. Jak to ale vidí samotný režisér? Inu, podívejte se na toto video, které dnes zveřejnil na svém Facebooku.
Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2005 | Ukončeno
13 sezón
| AXN Sci-fi, BBC One
| 45 minut
Disney Plus
Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.
Obsazení:Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)
(více)
Diskuze /23
Alert03
Dalek mě dostal :D
Angi
=))))))
dopisovatelka
tak ten je BEST! :D
Fufinko
super pí***** :D
armunder
to bylo zabitý ;)
YoYo54789
Zabil :D
RhaeLin
Výborný :D
Jujaza
Já myslela jak řekl: I need my glasses, nebo něco na ten způsob, tak jsem myslela že mu Doctor dá své sonické… Ať to točí!!! A že fanoušci Doctor Who jsou větší magoři než Tolkiena… Asi má polovičně pravdu, protože bych ho mučila dokud by tu další epizodu nenatočil!!!!!!
weder
haahha to bylo doobrý…
Maka
Umieraaaaaam :D
jasonpileek
Já bych i uvítal, kdyby celou svoji práci předal Jacksonovi :D
#12 nerrtinerrti
#11 jasonpileek: Já teda ne, potom, co předvedl v Hobitovi… :/
Zapik
Off-topic Neprozradí mi nějaká hodná duše, kde najdu Doktorův den a Doktorův čas s cz dabingem. Díky
#14 HurleyHurley čestný člen redakce
#13 Zapik: Nenajdeš. To se česky zatím nevysílalo a podle vyjádření Český televize se to v dohledný budoucnosti ani vysílat nebude.
majklllll
ten Silmarillion na stole :D
sasaalexandr
Tenhle byl super :D :D
Maka
Aj vám tak lichotí: Fanoušci Doctora who jsou větší magoři než fanoušci Tolkiena?
:D
#18 PrallinesPrallines
#17 Maka: Přesně :D
Inspekthor
Úplně nejlepší je ale spíš:
„I'm the Doctor.“
„Who?“
„Correct.“
:-D :-D :-D
#20 alexis #23 Angialexis
#19 Inspekthor: Jo, to se mi taky líbilo:-)
Jujaza
Já si poprvé myslela že se Doctor k nim dostal z té kuchyně…
pdoctor
super! :D
Angi
#19 Inspekthor: To je klasický Nak nak joke. Nak nak „Who is there?“ „The Doctor“ „Doctor Who?“ „Correct.“