Zdroj: Antena 3, Netflix
Letos se dočkáme finálové řady, které bude o několik epizod delší. Podle posledních zveřejněných informací by finálová řada mohla mít 15 epizod.
Aktualizováno 24.5.2021: Finálová řada bude mít deset epizod.
Finálová řada by se mohla dočkat netradičního počtu epizod. A to celkem patnácti. S touto informací přišel web LetsOTT Global, který to uvedl na svém Twitteru. Zároveň web tvrdí, že bychom se závěrečné řady měli dočkat v srpnu.
Confirmed: #MoneyHeist finale season 5 will have 15 episodes.
— LetsOTT GLOBAL (@LetsOTT) March 25, 2021
August 2021 release plan. pic.twitter.com/L3kLKc4R6L
Co se týče k počtu epizod, tak ten již Netflix potvrdil. Skutečně jich bude patnáct. Datum premiéry je však stále nepotvrzený. V posledním článku jsme vás informovali, že bychom se finálové řady měli dočkat letos.
Finálová řada letos bude, ale jestli letos uvidíme i finálovou epizodu, tak nad tím ještě visí otazník. Internet je totiž plný spekulací o tom, že by Netflix mohl finálovou řadu rozdělit. Na první pohled jde o zcela logický krok. Papírový dům patří mezi nejúspěšnější seriály této streamovací služby. Nalákat diváky dvakrát by se Netflixu zcela jistě mohlo hodit. Zároveň i vyšší počet epizod nahrává variantě o rozdělení. Samotný Netflix se k celé situaci ještě nijak nevyjádřil, ale k tomu má ještě času dost.
Jste rádi za více epizod? Vadilo by vám rozdělení finálové řady na dvě části?
Zdroj: Antena 3, Netflix
5 sezón | Antena 3, Netflix | 50 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Španělsko | 2017 | Ukončeno
5 sezón
| Antena 3, Netflix
| 50 minut
Netflix
Partička podivných zlodějů se rozhodne spáchat nejdokonalejší loupež v historii Španělska. Napadnou tedy Státní tiskárnu cenin, ze které si chtějí odnést 2,4 miliard euro.
Obsazení:Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Paco Tous (Moskva), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), Darko Perić (Helsinky), Hovik Keuchkerian (Bogota), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Alicia Sierra), José Manuel Poga (Gandía)
(více)
Diskuze /2
Jana13.13
Rozdělení by mi rozhodně nevadilo, člověk by aspoň věděl, že se má na co ještě těšit další rok a co se týče počtu epizod, tak sem s tím! :D
#2 wesidwesid
#1 Jana13.13: Souhlas a snad jim vyšší počet epizod dá i dostatek prostoru na rozumné zakončení…