Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Jak vznikl seriál Parenthood?

Jak vznikl seriál Parenthood?

Pozadí a začátek seriálu

0 0
1.1.2000

Seriál měl premiéru 2. března 2010 v 22:00 na NBC, po pořadu The Biggest Loser. Původně byla premiéra naplánována už na 23. září 2009, ale 10. července bylo oznámeno, že The Parenthood bude přesunut až na jaro, protože herečka Maura Tierney měla rakovinu prsu. Seriál byl nahrazen dramatem z lékařského prostředí Nemocnice Mercy.

10. září 2009 Tierny oznámila, že seriál kvůli léčbě musí opustit. Scény, které s ní už byly na točeny byly odstraněny a v říjnu bylo oznámeno, že ji nahradí Lauren Graham.

Samotná premiéra pak byla věnována památce Nory O´Brien viceprezidentky společnosti NBS, která zemřela v dubnu 2009 ve věku 44 let. Pilotní díl byl natočen v severní Kalifornii, zatímco zbytek série se natáčel v Los Angeles.

Maura Tierney:

článek přeložila: michelle8

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama