Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Haddie Braverman

Haddie Braverman

Dceru Adama a Kristiny, Haddie, poznáváme v jejích patnácti letech, kdy jiné děti v jejím věku prožívají pubertální zvraty a zážitky, Haddie je nucena být předčasně dospělá a nést ve své rodině zodpovědnost. Musí rodičům pomáhat se svým bratrem, je pilná a pomáhá rodičům, jak jen to jde. Brzy má ale Haddie hraní si na dospělou dost a začíná objevovat krásy puberty. Ačkoli se to rodičům nelíbí a často vše řeší domácím vězením, jen tím od sebe Haddie odhání více. Rodina Bravermanů drží ale vždy spolu a na to nakonec přijde i Haddie.

Haddie je pilná a zodpovědně se připravuje do školy, ale občas si nějakou párty nenechá ujít. Ráda organizuje různé školní akce, dokonce je zvolena i prezidentkou třetího ročníku. Zároveň začíná po vzoru babičky Camille pracovat v komunitním centru pro lidi bez domova, kde se naučí, že samé jedničky a školní plesy nejsou to, na čem v životě opravdu záleží.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama