Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Sarah Braverman

Sarah Braverman

Sarah je druhý nejstarší potomek Camille a Zeeka, a přestože vždy věděla, že nikdy nebude tím „úspěšnějším“ dítětem, rozhodla se, že jí i ve 38 letech bude lépe se svými rodiči než s bývalým manželem Sethem – alkoholikem a vyhaslou rockovou „hvězdou“. Sarah se sice k rodičům po nevydařeném manželství stěhuje nerada a nechce být opět závislá na rodičích, ale chce sobě i svým dětem dát šanci na nový a lepší začátek. Je plně oddaná svým dětem Amber a Drewovi. Ačkoli jsou s Amber neustále nějaké potíže, Sarah nakonec vždy přivře oči, protože sama v koutku duše ví, že v jejím věku byla pro Camille stejně problémovým dítětem.

Sarah si vydělává jako servírka, ale tajně doufá, že se jí naskytne příležitost najít si lepší a kreativnější práci. Její zálibou a zároveň vysněnou prací je psaní textů k písním či divadelních her. Snaží se najít si nového partnera, přesto ale nemůže zcela zapomenout na otce svých dětí, na Setha.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama