Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Sydney Graham

Sydney Graham

Pětiletá dcera Julie a Joela je na první pohled roztomilá andělská holčička. Pod povrchem je to ale rozmazlený ďáblík, který dokáže své okolí pěkně potrápit svou tvrdohlavostí. Neustále je se svým tatínkem Joelem a stává se tak více a více tatínkovou holčičkou. Její oblíbenou odpovědí na matčino snažení je: „Tatítek to dělá líp.“, což Julii velice trápí. Zjišťuje tak, že někdy je třeba dát rodině přednost před prací, a začíná se svou holčičkou trávit mnohem více času.

Sydney žije ve svém pohádkovém světě s panenkami, kamarádkami a samozřejmě si také ráda hraje s bratranci a sestřenicemi. Kamarádku se snaží občas udělat i z tatínka Joela, se kterým si hraje, maluje ho nebo mu lakuje nehty :-)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama