Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Zeek Braverman

Zeek Braverman

Nejstarší člen rodiny Bravermanových, otec Adama, Sarah a Julie. Zeek je tak trochu svérázný typ a co má na srdci, to na jazyku. Vyzkoušel už téměř vše – od vojáka ve Vietnamu až po aktivistu hippies, od začínajícího herce až po mazaného podnikatele, ale nic mu nevydrželo tak dlouho jako jeho nejdůležitější životní role, tedy role otce a šestinásobného dědečka. Ale protože nikdo není dokonalý a Zeek občas lehce umí ztratit nervy, není pro něj ani rodičovská role bez problémů.

Opět musí do svého domu přijmout dceru Sarah a její děti Amber a Drewa. Snaží se postarat o to, aby se Sarah opět postavila na nohy, ale především je rád, že její manželství se Sethem skončilo. Mimo jiné se těžce vyrovnává se situací svého komplikovaného vnuka Maxe a učí se, jak se chovat k dítěti se speciálními potřebami a nevyzpytatelným chováním. Přestože se Zeekovi ne vždy daří zvolit správný přístup, většinou své chyby na druhý pokus napraví a dokáže všechny překvapit i svou citlivou stránkou.

Mezi jeho záliby patří sport, zejména baseball a americký fotbal. Často ho také vídáme v jeho dílně nebo u grilu při rodinných oslavách. Objevil v sobě také herecký talent, který využil nejen v divadle, ale dokonce i v reklamě na léky na erekci.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E13: May God Bless and Keep You Always

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá gambinka

Reklama

Filtr seriálů
Reklama