Peacemaker
93/100 - 73×

Peacemaker

Christopher Smith je známý jako hrdina Peacemaker, přičemž jeho zásady z něj často činí padoucha. Aby dostál své přezdívce, je ochoten udělat pro mír prakticky cokoliv. Tudíž je jedno, kolik lidí by kvůli němu měl zabít.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Jennifer Holland (Emilia Harcourt)

Kite Man, Cenův celebrity monolog a další perly z páté epizody

Kite Man, Cenův celebrity monolog a další perly z páté epizody

John Cena v pátém díle Peacemakera předvedl improvizační výkon a vyjmenoval přes osmdesát celebrit najednou. Nejen tomu se budeme věnovat v našem přehledu největších easter eggů.

15 0
2.2.2022

Chris nemá rád Supermana

John Economos na brífinku o Project Butterfly nadhodil myšlenku o tom, že mimozemští parazit lezou do lidí skrz řitní otvor. Peacemaker se této myšlenky chytil a všem přítomným sdělil, že podobně to dělá i Superman. Údajně se to pak dočetl na Googlu. Zbytek týmu k tomuto jeho vyjádření úplně nakloněn nebyl. Nabízí se ale otázka, který Superman se prohání světem Peacemakera…

Který Superman existuje v Peacemakerově DCEU? Foto: Warner Bros.

Peacemakerův monolog plný celebrit

Peacemaker a Economos, tak tihle dva se v prvních dílech zrovna nemuseli. Když se Chris vysmál powerpointové prezentaci svého týmového kolegy, oponoval mu John tím, že nechtěl jeho otce dostat do vězení. A Peacemaker mu nabídl celou řadu jmen. Improvizovaný dialog Johna Ceny obsahoval desítky celebrit a fiktivních postav, mezi kterými se vtipně vyjímají členové ansámblu James Gunn a Freddie Stroma.

11th Street Kids

Peacemaker se evidentně vyžívá v glam metalu. V poslední epizodě totiž našel společnou řeč s Johnem Economem, když zjistil, že oba milují finské praotce tohoto metalového subžánru, kapelu Hanoi Rocks. Celý tým si pak následně zazpíval píseň „11th Street Kids“ a Harcourt podle ní pojmenovala skupinový chat ve WhatsAppu.

Nyasir

Když se na scéně objevil Locke (Christopher Heyerdahl), mluvil s Murnem o své minulosti. Bavili se o fiktivní africké zemi Nyasir. Ta je poměrně důležitou lokací nových DC komiksů a vede jí nadlidsky silný Jarod Dale alias Redemption.

Zamíří Redemption do DCEU? Foto: DC Comics

Gorila Charlie

Gorila, o které jsme minule spekulovali, se nakonec ukázala jako méně důležitá. Nejednalo se o nikoho z Gorilla City, ale Peacemaker potvrdil, že se super gorilami už dříve bojoval. Zamíříme tedy v budoucnu do jejich města?

Kite-Man a hrdina Peacemaker

V krátkém záběru vidíme za Peaceamakerem novinový článek, jehož titulek uvádí, že nový hrdina Peacemaker porazil Kite-Mana. Tento převážně Batmanův záporák patří mezi ty největší břídily vesmíru DC. V poslední době získal padouch, který létá na rogalu, popularitu díky seriálu Harley Quinn. Zamíří i do světa Peacemakera?

Kite-Man si v Harleyině seriálu vydobyl velkou popularitu. Foto: HBO Max

Jak se vám seriál zatím líbí?

Diskuze /2

witcherrr

Prostě to zabíjí :D

2.2.2022 | 21:08:31
Basim

Ta perla jak ta holčička ve škole mu položila otázku konečně poznávát tátu ta odpověd wtf. Opravdu to byl jenom for nebo má fakt dceru?

7.2.2022 | 8:45:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama