Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Podpořte Peaky Blinders v anketě o nejlepší seriál

Podpořte Peaky Blinders v anketě o nejlepší seriál

Podpořte Peaky Blinders v anketě o nejlepší seriál

Známý britský kulturní magazín NME každoročně pořádá anketu o nejlepší počiny roku. O výsledcích můžete rozhodnout i vy. Věnujte pár minut krátkému dotazníku a pomozte tak Peaky Blinders zvítězit.

9 0
18.1.2018

Prestižní ostrovní časopis NME, neboli The New Musical Express, vychází již od roku 1952 a původně se zaměřoval na tamní hudební scénu. Před pár lety ale prošel velkou změnou a dnes se orientuje na kulturu obecně. Časopis NME každoročně vyhlašuje anketu, z níž vzejdou vítězové NME Awards. Tuto anketu můžete ovlivnit i vy. Peaky Blinders se díky hlasům od fanoušků z nominačního kola dostali do užšího výběru a teď soutěží v kategorii o nejlepší seriál roku. Zde soupeří se seriály Game of Thrones, Stranger Things anebo Westworld. Neházejte ale flintu do žita. Peaky Blinders se v Británii těší velké oblibě, a proto mají i v takovéto konkurenci velké šance na úspěch.

Vše, co musíte udělat, je hlasovat v anketě na oficiálním portálu časopisu NME a proklikat se až k seriálu. Není nutné hlasovat ve všech kategoriích, ale jako poslední krok bude vyžadována vaše emailová adresa. Pokud se zajímáte o populární hudbu, tak samozřejmě můžete podpořit i svého oblíbeného interpreta. Zvláštní zamyšlení pak doporučujeme nad kategorií „Villain of the year“.

Diskuze /1

Nymeria the direwolf

Peaky Blinders jsou skvělí, ale v takové společnosti jim to tam hodit nemůžu, pardon :D

19.1.2018 | 21:48:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás