Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Slavnostní premiéra páté řady bude v Birminghamu

Slavnostní premiéra páté řady bude v Birminghamu

Slavnostní premiéra páté řady bude v Birminghamu

Známe datum slavnostní premiéry první epizody očekávané páté série Peaky Blinders. Ta proběhne v Birminghamu, domovském městě gangu klanu Shelbyových, a to přímo na tamní radnici.

16 0
4.7.2019

Ačkoliv datum televizní premiéry páté série Peaky Blinders stále neznáme, ta slavnostní proběhne už 18. července přímo v Birminghamu, kde se celý seriál odehrává. Pro tuto významnou událost si produkce vybrala tamní radnici. Volba tohoto místa není náhodná. Birmingham velmi těží z popularity seriálu a tvůrci se snaží jít fanouškům hodně naproti. Z tohoto důvodu zvolili právě birminghamskou radnici, která svou kapacitou předčí všechny předchozí premiéry a umožní účast co největšímu množství návštěvníků. Lze očekávat velkolepou a nezapomenutelnou show za přítomnosti všech tvůrců a herců.

Máte-li v Británii známé, tak zbystřete. Na tuto akci si totiž můžete zakoupit lístky na oficiálních stránkách stanice BBC, avšak pouze v případě vlastníte-li britské PSČ. Nejenže budete na nějakou dobu mezi prvními, kdo uvidí první epizodu nové série, ale dostanete i jedinečnou příležitost setkat s celým štábem kolem Peaky Blinders. A kdo ví – třeba se konečně dozvíte, kdy se páté série dočkáme i my, obyčejní smrtelníci.


(Cillian Murphy a Steven Knight premiéra 4. řady. Foto: BBC Two)

Internetem nedávno proběhla spekulace, že bychom se televizní premiéry mohli dočkat 19. září, avšak tato zpráva nebyla potvrzena žádným z oficiálních zdrojů. Nicméně lze očekávat, že po slavnostní premiéře bude termín oznámen velmi brzy.

Diskuze /1

KteroS

Už se ví kdy bude premiéra na televizích nebo pořád ne?

29.7.2019 | 14:26:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás