Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) John Shelby

John Shelby

John Shelby

Hrdý a oddaný Peaky Blinder. Třetí z bratrů Shelbyových. Svou ženu ztratil ve válce a na výchovu mu zůstaly jejich čtyři děti. Snaží se s touto ztrátou vyrovnat a zároveň by rád znovu našel dětem matku a sobě milující manželku. Ne vždy si při tomto hledání počíná šťastně, ale jeho rodina stojí při něm a snaží se ho uchránit před zoufalými rozhodnutími. John má prchlivou povahu a někdy svými řečmi celému gangu pěkně zavaří.

Sezóny 4
2013 - 2017

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Hned na začátku čtvrté řady mi bylo jasné, že s Italy není sranda a někdo z hlavních postav to tentokrát zaplatí životem. Mrzí mě, že to byl John a navíc tak brzy na začátku řady. Škoda, ještě mohl dostat hodně prostoru. Jediná dobrá věc na jeho smrti, je zmizení té jeho otravné manželky. R.I.P.

12.5.2019 | 20:36:44
MaroBosss

RIP

20.12.2017 | 23:21:49
Adam Frye

Johnboy

14.2.2017 | 16:07:36

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás