Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Luca Changretta

Luca Changretta

Luca Changretta

Luca byl nedávno propuštěn z vězení v New Yorku. Do Birminghamu se vrací poháněn nenávistí a chce se pomstít smrt svých rodičů a bratra. Luca bude představovat možná největší hrozbu, se kterou se Shelbyovi doposud setkali.

Sezóny 1
2017 - 2017

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

S Italy není sranda. Bohužel to poznal hlavně John. Jsem rád za dalšího dobrého známého herce. Je pravda, že ho mohli nějak využít i pro další řadu, ale i tak skvěle zahráno. I já měl chuť mu vpálit kulku, když jsem ho viděl s tím párátkem v hubě. :D

12.5.2019 | 21:03:40
Anlariko_Osjok

trestuhodně nevyužitý potenciál. Po záporácíh jako Campbel, Sabiny nebo Hughes jednoznačně nejslabší a pro mě i dost iritující postava. Škoda Brodyho.

webmaster
21.12.2017 | 12:51:13

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás