Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Podívejte se na úryvek z epizody The Shock

Podívejte se na úryvek z epizody The Shock

Podívejte se na úryvek z epizody The Shock

Máme tu další díl Peaky Blinders a s ním záhadnou ukázku. Tommy jde do ústavu pro duševně choré navštívit starého přítele. O koho půjde? To se dozvíme již brzy v nové epizodě.

5 0
15.9.2019

Z následující ukázky je evidentní, že Tommy jde navštívit jakéhosi Barneyho. Možná jste pozornější a tuto postavu jste v seriálu již zaregistrovali, nicméně my ji považujeme za naprosto nový charakter, který nám doposud nebyl blíže představen. Barneyho si zahraje Cosmo Jarvis a z dostupných materiálů víme, že Tommy mu pomůže dostat se ven z blázince. Tommy však máloco dělá nezištně, a tak se Barney bude muset vykoupit. Co si pro něj Tommy přichystal?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás