Penny Dreadful: City of Angels (Penny Dreadful: Město andělů)
63/100 - 31×

Penny Dreadful: City of Angels(Penny Dreadful: Město andělů)

Volné pokračování seriálu Penny Dreadful z roku 2014 od stejných tvůrců nás zavede do Los Angeles, konkrétně do roku 1938. Zde nám budou představeny silné mexicko-americké vlivy, tradice a pověsti spolu s nepokoji mezi jednotlivými sociálními třídami a rasami. Hlavní pozornost je upřena boji mezi božstvem Santa Muerte a Ďáblem.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Jessica Garza (Josefina Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Lorenza Izzo (Santa Muerte)

S01E03: Wicked Old World

S01E03: Wicked Old World

Tiago a Molly jedou na molo v Santa Monice, aby unikli svým komplikovaným životům. Rozzuřený nad smrtí svých přátel, Lewis vyslýchá Briana Koeniga, mladého studenta z Kalifornského technologického institutu. Politická agenda Townsenda a Alex je ohrožena, když jim radní Beverly Becková vyhlásí válku. Když Peter Craft navštíví Elsu u ní doma, zjišťuje temnou pravdu. Mateo zamíří do tančírny Crimson Cat a je pozván do svůdného a nebezpečného nového světa.

cz sk
10.5.2020
352 000
56 minut

Základní info:

Režie: Sergio Mimica-Gezzan
Scénář: John Logan

Hrají: Natalie Dormer (Magda), Daniel Zovatto (Tiago Vega), Nathan Lane (Lewis Michener), Kerry Bishé (Molly Finnister), Rory Kinnear (Peter Craft), Michael Gladis (Charlton Townsend), Adriana Barraza (Maria Vega), Johnathan Nieves (Mateo Vega), Adam Rodriguez (Raul Vega), Thomas Kretschmann (Richard Goss), Dominic Sherwood (Kurt), Brent Spiner (Ned Vanderhoff), Amy Madigan (Adelaide Finnister), Sebastian Chacon (Fly Rico), Adan Rocha (Diego Lopez), Santino Barnard (Frank Branson), Rod McLachlan (Jimmy Reilly), Christine Estabrook (Beverly Beck), Kyle McArthur (Brian Koenig), Stephanie Arcila (Bernadette Romero),…

Foto: Showtime

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
marcoz

Pekné tančeky, inak výrazne slabšie

22.7.2020 | 7:59:53
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Molly a Tiago měli bezva napad že si odpočinuli od reality a musim řict že se jim to povedlo a to jak ji vyhral Pepka namořnika to fakt nemělo chybu a jsem zvědav jak to bude s Molly když ji nakždem kroku jeji matka sleduje a taky jestli bude podezřela a musim řict že Lewis fakt neměl chybu jak si posvitil na toho kluka a musim řict že jsem nečekal že Townsend si dopřava potěšeni takhle, měl by si davat pozor když je veřejna osobnost a taky jsem zvědav na Crafta jak se to s nim vyvine a co ma temna bohyně v planu.

4.6.2020 | 0:02:25
Samuel-El

Slabé. Toto sa k 100% nepribližuje akože vôbec. Mysteriózny seriál – slabé, horor- na bode mrazu, historický seriál – chýba myšlienka, detektívka – podpriemerom.
Ten seriál má tak veľa chýb, že triezva myseľ tomu 100% dať nemôže, a pritom nápad super, ale to spracovanie je celé zle. Hlavnou chybou je, že vieme agendu Magdy už od začiatku, ďalej to, že je tam každú chvíľu. Oveľa viac by bolo zaujímavé, keby sme nevedeli, na aké postavy sa mení a kedy to je ona… budovať v divákovi tú neistotu, čo ak je táto postava vlastne Magda. Alebo nie je? Ďalšou chybou tohto seriálu je to, že vlastne Magda aj Santa Muerte sú uplne zbytočné, sú tam len preto, aby toto mohlo byť PD, ktorým to ani nie.

11.5.2020 | 16:34:53
MartasZLA

Chvíli jsem si myslel že sleduju stardance.

11.5.2020 | 10:33:48

Stav titulků

Epizoda S01E10: Day of the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Co je zač Santa Muerte?

Co je zač Santa Muerte?

Nové Penny Dreadful nám tentokrát nepředstavuje klasické hororové postavy jako Drákulu či Frankensteinovo monstrum, nýbrž nadpřirozené postavy náležící do mexické mytologie. A právě takovou je Santa Muerte. Co je tato osoba vůbec zač?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama